Urząd Miasta i Gminy w Serocku

Wyszukiwarka

Menu

Banery

niepodleglosc

Nawigacja:

Treść strony

Nowowiejski Koncert Poetycko – muzyczny ” Pod brzozami”

W pięknej scenerii ogrodowej przy ładnej pogodzie, w sobotę 15 lipca 2017 roku, w Nowej Wsi odbył się już po raz 4 Koncert poetycko-muzyczny „Pod brzozami”.

Ideą koncertu jest między innymi prezentacja młodych talentów. W tym roku wystąpiły: Aleksandra Dąbrowska i Aleksandra Cebo – uczennice Szkoły Podstawowej w Jadwisinie, Sandra Gembala – uczennica szkoły średniej w Rynie oraz Marta Muśnicka – Buczyńska, która przepięknie czytała  poezję Wisławy Szymborskiej i Juliana Tuwima.

Naszymi gwiazdami wieczoru  byli Alicja i Andrzej Wysoccy wraz ze swą uczennicą Zuzanną Niedzielską oraz  Anna Mazurkiewicz  i Jacek Kwiatkowski.

Podczas koncertu usłyszeliśmy  muzyczne standardy jazzowe i utwory ze światowych list przebojów. Koncert  prowadził Andrzej Frajndt – lider Zespołu Partita.

Wszyscy wykonawcy tradycyjnie wystąpili charytatywnie, bardzo dziękujemy.

Publiczność dopisała, byli mieszkańcy Nowej Wsi, sąsiednich wiosek, działkowicze i goście z odległych miast Ciechanowa, Łodzi i dalekiego Paryża.

Na nasz koncert przybyła Pani Elżbieta Kołodziejska-Powalska – naczelnik wydziału z Centrum Szkolenia Policji z Legionowa, Pani poseł Elżbieta Jakubiak, Pan Paweł Kubala wraz z małżonką Małgorzatą - twórcy radia Hobby, Pan Krzysztof Zakolski  - radny Rady Miejskiej w Serocku oraz przedstawiciele organizacji pozarządowych.

Organizacja koncertu w tak małej miejscowości jest nie lada wyzwaniem, ale gromkie brawa i serdeczne podziękowania przybyłych gości są rekompensatą za trudności jakie napotykamy przy organizacji tego koncertu.

Na powyższy koncert pianino i scenę udostępnił  nam  Urząd Miasta i Gminy  w Serocku  za co składamy podziękowania.

Szczególne podziękowania kierujemy  do wszystkich przyjaciół  i  znajomych, którzy nas wsparli przy organizacji koncertu.                                                                              

W imieniu organizatorów koncertu
Jadwiga Stradomska

Wstecz

Copyright 2009-2017 - Urząd Miasta i Gminy Serock. Wszelkie prawa zastrzeżone.