Rotator zdjęć

Główna treść strony Harmonogram odbioru odpadów

Harmonogram odbioru odpadów na okres luty 2023 r. - styczeń 2024 r.

NOWY HARMONOGRAM OD 31 marca 2023 r. do końca stycznia 2024 r.

W związku z koniecznością wprowadzenia zmian, których celem jest poprawa jakości usługi odbioru odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie Miasta i Gminy Serock przedstawiamy Państwu zaktualizowany harmonogram odbioru odpadów obowiązujący do końca trwania umowy tj. do stycznia 2024 r.

Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi mieszkańców rejonu II (Gąsiorowo, Łacha, Wierzbica), ponieważ dodany został odbiór odpadów segregowanych – 31 marca (w najbliższy piątek).

Wszelkie uwagi dotyczące odbioru odpadów należy składać do Referatu Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa, ul. Rynek 21, tel. 22 782 88 40, ochronasrodowiska@serock.pl. Reklamacje w sprawie nieodebranych odpadów należy zgłaszać w dniu następującym po terminie określonym w harmonogramie.

Przypominamy o możliwości skorzystania z darmowej aplikacji mobilnej na telefon - EcoHarmonogram. Dzięki aplikacji będą Państwo na bieżąco z terminami odbiorów odpadów oraz z terminami płatności za odbiór odpadów komunalnych. Mogą Państwo ustawić dzięki aplikacji powiadomienia przypominające o odbiorze lub o zbliżającym się terminie płatności. Serdecznie zapraszamy do pobrania aplikacji. Osoby posiadające już zainstalowaną aplikację, proszone są o dokonanie aktualizacji terminów w aplikacji celem pojawienia się nowych dat odbioru.

Niezmiennie przypominamy również, że odbiór odpadów trwa od godziny 7 rano. Prosimy o wystawienie pojemników i otwarcie altan śmietnikowych.

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych

Przekazujemy Państwu harmonogram odbioru odpadów od marca 2022 r. do stycznia 2023 r.