Rotator zdjęć

Główna treść strony Harmonogram odbioru odpadów

Nowy harmonogram odbioru odpadów komunalnych na okres luty 2024 - styczeń 2025

Szanowni Państwo,

informujemy, że od 01.02.2024r. odbiór odpadów z posesji zamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Serock oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Serocku prowadzi:

Konsorcjum:

  1. MS-EKO Sp. z o.o., Modlińska 129 lok. U7, 03-186 Warszawa
  2. EKO-MAX Recykling Sp. z o.o., Modlińska 129 lok. U7, 03-186 Warszawa

Nowy harmonogram odbioru odpadów na okres od 1 lutego 2024 r. do końca stycznia 2025 r. dostępny jest poniżej, w Urzędzie Miasta i Gminy w Serocku, w punkcie PSZOK na ulicy Nasielskiej, a także dystrybuowany jest do Państwa poprzez wrzucenie do skrzynki pocztowej lub w przypadku jej braku pozostawiany jest w furtce. 

Jednocześnie informujemy, że zasady odbioru odpadów nie zmieniły się w stosunku do lat poprzednich, w związku z czym prosimy o wystawianie pojemników lub worków z odpadami oraz otwarcie altan śmietnikowych przed godziną 7.00 w dniu przewidzianym w harmonogramie odbioru.

Wszelkie uwagi dotyczące odbioru odpadów należy składać do Referatu Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa, ul. Rynek 21, tel. 22 782 88 40, ochronasrodowiska@serock.pl. Reklamacje w sprawie nieodebranych odpadów należy zgłaszać w dniu następującym po terminie określonym w harmonogramie.

Przypominamy, że wszyscy mieszkańcy mają obowiązek segregowania odpadów komunalnych powstających w gospodarstwach domowych. Zachęcamy więc do zapoznania się z ulotką dotyczącą segregacji, która dostępna jest na stronie:  https://www.serock.pl/1401,zasady-segregacji.

Zachęcamy również do korzystania z aplikacji EcoHarmonogram: https://app.ecoharmonogram.pl/eco-harmonogram Jest to harmonogram odbioru odpadów komunalnych dostępny w smartfonie. Aplikacja dostępna na android, IOS oraz Windows Phone. Aplikacja przypomina mieszkańcom o: najbliższym terminie odbioru poszczególnych odpadów, terminach płatności oraz informuje gdzie wrzucić dany odpad.

Osoby posiadające już aplikację prosimy o dokonanie jej aktualizacji.

Harmonogram odbioru odpadów na okres luty 2023 r. - styczeń 2024 r.

NOWY HARMONOGRAM OD 31 marca 2023 r. do końca stycznia 2024 r.

W związku z koniecznością wprowadzenia zmian, których celem jest poprawa jakości usługi odbioru odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie Miasta i Gminy Serock przedstawiamy Państwu zaktualizowany harmonogram odbioru odpadów obowiązujący do końca trwania umowy tj. do stycznia 2024 r.

Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi mieszkańców rejonu II (Gąsiorowo, Łacha, Wierzbica), ponieważ dodany został odbiór odpadów segregowanych – 31 marca (w najbliższy piątek).

Wszelkie uwagi dotyczące odbioru odpadów należy składać do Referatu Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa, ul. Rynek 21, tel. 22 782 88 40, ochronasrodowiska@serock.pl. Reklamacje w sprawie nieodebranych odpadów należy zgłaszać w dniu następującym po terminie określonym w harmonogramie.

Przypominamy o możliwości skorzystania z darmowej aplikacji mobilnej na telefon - EcoHarmonogram. Dzięki aplikacji będą Państwo na bieżąco z terminami odbiorów odpadów oraz z terminami płatności za odbiór odpadów komunalnych. Mogą Państwo ustawić dzięki aplikacji powiadomienia przypominające o odbiorze lub o zbliżającym się terminie płatności. Serdecznie zapraszamy do pobrania aplikacji. Osoby posiadające już zainstalowaną aplikację, proszone są o dokonanie aktualizacji terminów w aplikacji celem pojawienia się nowych dat odbioru.

Niezmiennie przypominamy również, że odbiór odpadów trwa od godziny 7 rano. Prosimy o wystawienie pojemników i otwarcie altan śmietnikowych.

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych

Przekazujemy Państwu harmonogram odbioru odpadów od marca 2022 r. do stycznia 2023 r.