Rotator zdjęć

Główna treść strony Lokalna Komunikacja Autobusowa

Lokalna Komunikacja Autobusowa

Informacja o zmianach wprowadzonych od 2021 roku - TUTAJ.

W 2021 ROKU BEZPŁATNE PRZEJAZDY DLA WSZYSTKICH PASAŻERÓW!

Zdecydowano się na ich wprowadzenie z uwagi na sytuację epidemiczną. Możliwość bezpłatnych przejazdów wyeliminuje obrót gotówki oraz zapobiegnie tworzeniu się kolejek przed wejściem do autobusu.

 • Wszelkie sugestie dotyczące funkcjonowania Lokalnej Komunikacji Autobusowej prosimy kierować do Urzędu Miasta i Gminy w Serocku na adres e-mail: komunikacja@serock.pl z hasłem "sugestie LKA" w temacie, lub telefonicznie na numery: 22 782 88 25 oraz 22 782 88 42, 512 596 932.
  Państwa uwagi będą pomocne przy dokonywaniu analizy całego przedsięwzięcia oraz wprowadzeniu ewentualnych zmian.
  Pytania, sugestie oraz skargi można zgłaszać również bezpośrednio do Operatora tj. MAGNET-TRANS na adres e-mail: magnettrans@op.pl

Linie 7 i 8 (linie przy Starostwie Powiatowym)

 • Przejazdy na liniach nr 7 i nr 8 są całkowicie bezpłatne dla wszystkich użytkowników, a sama linia finansowana jest w całości z budżetu Powiatu Legionowskiego.

  Dotychczas za organizację przewozów, na podstawie porozumienia o przekazaniu zadania, odpowiadała gmina Serock. Od nowego roku usługi świadczone przez operatora linii nadzorować będzie Powiat Legionowski.
  Uwagi i sugestie dotyczące linii 7 i 8 prosimy zgłaszać bezpośrednio na numer Starostwa Powiatowego: tel. 22 764 04 26 bądź mailowo na adres: j.ambroziak@powiat-legionowski.pl

Aktualne rozkłady jazdy na 2021 rok, poniżej:

 • -
Powrót do topu strony