Rotator zdjęć

Główna treść strony Inwestycje gminne

Inwestycje gminne

Stronicowanie

 • Oszczędzamy energię

  Oszczędzamy energię

  2023.09.05

  Działania inwestycyjne, które konsekwentnie realizujemy, zgodnie z zakładanym corocznie planem, to nie tylko prace projektowe czy budowlane, a co za tym idzie - nie wszystkie nasze aktywności prowadzą do powstawania nowych obiektów infrastrukturalnych. Jednym z obszarów, na którym skupiliśmy dużą część naszej „inwestycyjnej” uwagi, szczególnie na przestrzeni ostatniego roku, są działania polegające na wdrażaniu rozwiązań mających na celu oszczędzanie energii elektrycznej.

 • Budujemy kanalizacje sanitarne

  Budujemy kanalizacje sanitarne

  2023.04.06

  Planowanie inwestycji z zakresu sieci kanalizacji sanitarnych, szczególnie tych bardziej rozbudowanych obszarowo, wbrew pozorom nie jest zadaniem łatwym, a rozwiązania nie są tak oczywiste jakby się mogło wydawać. Planując inwestycje sieciowe należy przede wszystkim właściwie zidentyfikować potrzeby i możliwości techniczne, a w samym procesie projektowania uwzględnić wiele aspektów takiego przedsięwzięcia – oprócz technicznych również ekonomiczne, funkcjonalne i inne.

   

 • Budowa ścieżki rowerowej wzdłuż ul. Zakroczymskiej

  Budowa ścieżki rowerowej wzdłuż ul. Zakroczymskiej

  2022.09.21

  16 września 2022 r. pomiędzy Miastem i Gminą Serock, a Fundacją Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej zawarta została umowa pożyczki, której przedmiotem jest udzielenie finansowego wparcia na realizację zadania pn. „Przebudowa drogi gminnej Nr 180752W ul. Zakroczymska w Serocku w zakresie przebudowy chodnika, budowy chodnika oraz ścieżki rowerowej oraz przebudowy i remontu zjazdów w ramach zadania „Budowa ścieżki pieszo-rowerowej Serock ul. Zakroczymska”.

   

 • Boisko w Jadwisinie

  Boisko w Jadwisinie

  2022.08.19
  Nieprzerwanie od kilkunastu tygodni prowadzone są prace przy budowie boiska w Jadwisinie. Dziś na obiekcie można już dostrzec zbliżającą się finalizację zadania. Gotowa jest już nawierzchnia boiska, zakończyliśmy prace instalacyjne (wodociągowo-kanalizacyjne i elektroenergetyczne), kończymy budowę układu komunikacyjnego.
 • Wakacyjne inwestycje

  Wakacyjne inwestycje

  2022.08.17
  Co wydarzyło się ostatnio w obszarze gminnych inwestycji?

  Mimo, że wakacje są okresem urlopów i odpoczynku, inwestycje gminne nie zwalniają tempa. Poniżej skrótowe podsumowanie wydarzeń ostatnich dni:

Stronicowanie