Rotator zdjęć

Główna treść strony Inwestycje gminne

Inwestycje gminne

Stronicowanie

 • Budujemy wodociągi

  Budujemy wodociągi

  2021.08.24

  Lato w Miejsko-Gminnym Zakładzie Wodociągowym obfitowało w postępowania związane z budową lub rozbudową infrastruktury wodociągowej.

   

 • Rozbudowa szkoły w Serocku

  Rozbudowa szkoły w Serocku

  2021.06.15
  8 czerwca została zawarta umowa na opracowanie dokumentacji projektowej na remont i rozbudowę szkoły podstawowej w Serocku. Głównym założeniem prac projektowych jest utworzenie dwuboiskowej sali gimnastycznej wraz zapleczem sanitarnym (szatnie i łazienki, magazyn sprzętu sportowego), szatni ubrań wierzchnich na kondygnacji piwnicznej a w dobudowanej części także dodatkowych sal lekcyjnych i świetlicowych. W projekcie miałaby się znaleźć także winda obsługująca wszystkie kondygnacje.

  Przedstawiciele projektanta dokonują już niezbędnych pomiarów, które będą podstawą do rozpoczęcia prac projektowych.
 • Postępowanie na remont stołówki SP w Serocku

  Postępowanie na remont stołówki SP w Serocku

  2021.05.19

  W połowie maja zostało wszczęte postępowanie, zmierzające do wyłonienia wykonawcy remontu kuchni i stołówki w szkole podstawowej w Serocku.

   

 • Budowa chodnika od ul. Mickiewicza

  Budowa chodnika od ul. Mickiewicza

  2021.05.14

  Rozpoczęto prace związane z budową chodnika w ciągu ulicy Warszawskiej na odcinku od ul. Mickiewicza do istniejącego ciągu pieszego w rejonie przejścia dla pieszych i przystanku autobusowego. W najbliższych dniach powstaną warstwy podbudowy a następnie nawierzchnia z kostki. Chodnik ma zapewnić połączenie budowanego obecnie chodnika w ul. Mickiewicza z chodnikiem istniejącym w ul. Warszawskiej.

 • Plac zabaw w Dębem

  Plac zabaw w Dębem

  2021.05.07
  1 maja został otwarty zmodernizowany i nieco powiększony plac zabaw w Dębem.
  W wyniku prac budowlanych, rozpoczętych jesienią ubiegłego roku, powstało atrakcyjne miejsce do rodzinnego wypoczynku.
  Oprócz urządzeń zabawowych dla dzieci - zarówno młodszych, jak i starszych - utworzono także niewielkie boisko wielofunkcyjne do kilku dyscyplin sportowych oraz siłownię plenerową. Poza tym, obok wyposażenia w liczne urządzenia, zadbano o atrakcyjność terenu poprzez wykonanie licznych nasadzeń roślinnych - zarówno drzew jak i krzewów. W ich sąsiedztwie umieszczono leżaki i hamak - dla amatorów mniej aktywnej formy spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.

  Serdecznie zapraszamy do korzystania ze wszystkich atrakcji tego miejsca.

Stronicowanie

Powrót do topu strony