Rotator zdjęć

Główna treść strony Inwestycje gminne

Inwestycje gminne

Stronicowanie

 • Budowa ścieżki rowerowej wzdłuż ul. Zakroczymskiej

  Budowa ścieżki rowerowej wzdłuż ul. Zakroczymskiej

  2022.09.21

  16 września 2022 r. pomiędzy Miastem i Gminą Serock, a Fundacją Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej zawarta została umowa pożyczki, której przedmiotem jest udzielenie finansowego wparcia na realizację zadania pn. „Przebudowa drogi gminnej Nr 180752W ul. Zakroczymska w Serocku w zakresie przebudowy chodnika, budowy chodnika oraz ścieżki rowerowej oraz przebudowy i remontu zjazdów w ramach zadania „Budowa ścieżki pieszo-rowerowej Serock ul. Zakroczymska”.

   

 • Boisko w Jadwisinie

  Boisko w Jadwisinie

  2022.08.19
  Nieprzerwanie od kilkunastu tygodni prowadzone są prace przy budowie boiska w Jadwisinie. Dziś na obiekcie można już dostrzec zbliżającą się finalizację zadania. Gotowa jest już nawierzchnia boiska, zakończyliśmy prace instalacyjne (wodociągowo-kanalizacyjne i elektroenergetyczne), kończymy budowę układu komunikacyjnego.
 • Wakacyjne inwestycje

  Wakacyjne inwestycje

  2022.08.17
  Co wydarzyło się ostatnio w obszarze gminnych inwestycji?

  Mimo, że wakacje są okresem urlopów i odpoczynku, inwestycje gminne nie zwalniają tempa. Poniżej skrótowe podsumowanie wydarzeń ostatnich dni:
 • Zagospodarowujemy nabrzeże w Zegrzu

  Zagospodarowujemy nabrzeże w Zegrzu

  2022.07.18

  18 lipca została zawarta umowa na dofinansowanie z budżetu Województwa Mazowieckiego III etapu zagospodarowania brzegu Jeziora w miejscowości Zegrze.

 • Dofinansowania z budżetu Województwa Mazowieckiego

  Dofinansowania z budżetu Województwa Mazowieckiego

  2022.07.18

  18 lipca w Karczewie podpisane zostały umowy na zadania dofinansowane z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach samorządowych programów wsparcia. Wśród nich znalazło się aż pięć umów na wsparcie zadań Miasta i Gminy Serock.

Stronicowanie

Powrót do topu strony