Rotator zdjęć

Główna treść strony 2023 rok

Harmonogram odbioru odpadów - aktualizacja

W związku z koniecznością wprowadzenia zmian, których celem jest poprawa jakości usługi odbioru odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie Miasta i Gminy Serock przedstawiamy Państwu zaktualizowany harmonogram odbioru odpadów obowiązujący do końca trwania umowy tj. do stycznia 2024 r. 
Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi mieszkańców rejonu II (Gąsiorowo, Łacha, Wierzbica), ponieważ dodany został odbiór odpadów segregowanych – 31 marca (w najbliższy piątek). 

Wszelkie uwagi dotyczące odbioru odpadów należy składać do Referatu Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa, ul. Rynek 21, tel. 22 782 88 40, ochronasrodowiska@serock.pl. Reklamacje w sprawie nieodebranych odpadów należy zgłaszać w dniu następującym po terminie określonym w harmonogramie.

Przypominamy o możliwości skorzystania z darmowej aplikacji mobilnej na telefon. Dzięki aplikacji będą Państwo na bieżąco z terminami odbiorów odpadów oraz z terminami płatności za odbiór odpadów komunalnych. Mogą Państwo ustawić dzięki aplikacji powiadomienia przypominające o odbiorze lub o zbliżającym się terminie płatności. Serdecznie zapraszamy do pobrania aplikacji. Osoby posiadające już zainstalowaną aplikację, proszone są o dokonanie aktualizacji terminów w aplikacji celem pojawienia się nowych dat odbioru.

Informujemy, że w najbliższym czasie harmonogram zostanie wprowadzony do aplikacji. Z chwilą pojawienia się komunikatu, prosimy o jego aktualizację. 

Niezmiennie przypominamy również, że odbiór odpadów trwa od godziny 7 rano. Prosimy o wystawienie pojemników i otwarcie altan śmietnikowych.

  • autor: Referat Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa

wstecz