Rotator zdjęć

Główna treść strony Komunikaty

Komunikaty

Stronicowanie

 • Rolniku, przygotuj się do spisu

  Rolniku, przygotuj się do spisu

  2020.07.31

  Już wkrótce w całej Polsce rozpocznie się Powszechny Spis Rolny – obowiązkowy dla każdego użytkownika gospodarstwa rolnego.

   

   

   

 • Jezioro Zegrzyńskie w roli głównej

  Jezioro Zegrzyńskie w roli głównej

  2020.07.16

  O walorach turystyczno-rekreacyjnych okolic Jeziora Zegrzyńskiego nikogo przekonywać nie trzeba, ale warto o nich przypomnieć, zwłaszcza, że jest co reklamować. Tego zadania podjęła się Lokalna Organizacja Turystyczna „Przystań w sercu Mazowsza”, która realizuje właśnie projekt „Zakochaj się w Jeziorze Zegrzyńskim”.

   

 • Deklaracja do lekarza pierwszego kontaktu

  2020.07.16

  Szanowni Państwo,

  Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zakład Opieki Zdrowotnej w Serocku informuje, że zgodnie z art. 6 ust 3 ustawy z dnia 27 października 2017r. o podstawowej opiece zdrowotnej ( Dz.U. z 2020. Poz.172) – lekarz pediatra może sprawować opiekę nad pacjentem wyłącznie do ukończenia przez niego  18 roku życia.

  W związku ze zmianą przepisów prosimy o kontakt pacjentów SPZOZ w Serocku  oraz Ośrodka Zdrowia w Dębe 38 którzy ukończyli 18 lat w celu sprawdzenia i weryfikacji deklaracji do lekarza pierwszego kontaktu. Dopełnienie przez Państwa formalności umożliwi uniknięcie problemu z dostępem do udzielanych przez SPZOZ w Serocku i Dębe świadczeń zdrowotnych.

   

  Dyrektor SPZOZ w Serocku
  Beata Ugodzińska

 • ZGZZ zaprasza na kurs żeglarski

  2020.07.14

  Szczegóły na plakacie poniżej.

 • PPIS ostrzega przed oszustami

  2020.07.14

  Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Legionowie ostrzega przed oszustami podszywającymi się pod pracowników Inspekcji Sanitarnej.

   

Stronicowanie