Komunikaty

Menu rwd

Komunikaty

Stronicowanie

 • Wybrano schronisko dla bezdomnych zwierząt z terenu MiG Serock

  2019.01.18

  W związku z trwającymi pracami nad „Programem opieki nad zwierzętami bezdomnymi i zapobiegania bezdomności na terenie Miasta i Gminy Serock w 2019 roku” informujemy Państwa o wynikach postępowania w sprawie wyłonienia podmiotu (schroniska) świadczącego usługę zapewnienia miejsca bezdomnym zwierzętom pochodzącym z terenu Miasta i Gminy Serock.

 • Znicz dla Prezydenta Adamowicza

  2019.01.18

  W związku z apelem prezydentów Sopotu, Warszawy i Gliwic o uczczenie pamięci tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, informujemy, że – w czasie sobotnich uroczystości pogrzebowych - istnieje możliwość zapalenie znicza na serockim rynku, zwyczajowo pod tablicą pamięci przy Urzędzie Miasta i Gminy w Serocku. 

   

 • Wybrano sołtysa wsi Wola Smolana 

  2019.01.17

  Informujemy, że w dniu 15 stycznia 2019 r. odbyło się zebranie wiejskie zwołane na podstawie uchwały nr 25/IV/2018 Rady Miejskiej w Serocku z dnia 19 grudnia 2018 r., w sprawie przeprowadzenia wyborów do organów jednostek pomocniczych gminy Miasto i Gmina Serock - sołectw na lata 2019-2023.

 • Krok w kierunku wykorzystania serockich źródeł termalnych

  2019.01.16

  Od kilku tygodni w Jachrance wykonywane są odwierty geotermalne. Pozyskanie wód termalnych służyć ma realizacji ośrodka o charakterze sanatoryjnym z programem balneologii, leczenia wodami, usługami rehabilitacyjnymi i profilaktyką prozdrowotną, dodatkowo towarzyszyć ma temu pozyskanie ciepła z ziemi (energii odnawialnej). 

 • Informacja o wyniku konkursu ofert na wsparcie zadania publicznego gminy Miasto i Gmina Serock

  2019.01.14

  Informacja o wyniku otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego.

   

Stronicowanie

Powrót do topu strony