Rotator zdjęć

Główna treść strony Komunikaty

Komunikaty

Stronicowanie

 • Przyjęcia interesantów 31 lipca

  2021.07.30
  31 lipca przyjęcia interesantów przez Burmistrza, Zastępcę i Przewodniczącego Rady Miejskiej będą się odbywały wg schematu:
   
   
   
 • Roczny program współpracy Województwa Mazowieckiego z organizacjami pozarządowymi

  2021.07.27

  Rozpoczęcie prac nad przygotowaniem projektu Rocznego programu współpracy Województwa Mazowieckiego z organizacjami pozarządowymi na 2022 rok. Informacja TUTAJ.

   

 • Sobotni Punkt Spisowy odwołany

  2021.07.27

  Informujemy, że w związku z małym zainteresowaniem Sobotnim Punktem Spisowym w budynku urzędu, ostatnia akcja, która miała odbyć się 31.07.2021 r. zostaje odwołana. Zachęcamy do spisu u Rachmistrzów działających na terenie gminy.”

 • Konkursy ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego

  2021.07.23

  Burmistrz Miasta i Gminy Serock ogłasza otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego

  •  Burmistrz Miasta i Gminy Serock ogłasza otwarty konkurs ofert dla organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego i wolontariacie na wsparcie realizacji zadania publicznego pt. „wspieranie działań gminy w zakresie propagowania idei honorowego krwiodawstwa, zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz zdrowego
   i bezpiecznego stylu życia”
  •  

 • Nie czekaj do września, spisz się już teraz!

  2021.07.23

  Lubisz załatwiać sprawy przez Internet? Czy wolisz dzwonić i ustalać wszystko telefonicznie? A może najwyżej stawiasz osobisty kontakt i bezpośrednią rozmowę? Niezależnie od indywidualnych preferencji, każdy znajdzie odpowiedni dla siebie sposób, aby wypełnić obowiązek udziału w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań (NSP 2021). Najważniejsze, aby zrobić to szybko i nie narażać się na karę grzywny.

   

Stronicowanie