Rotator zdjęć

Główna treść strony Komunikaty

Komunikaty

Stronicowanie

 • Niedopłatna pomoc prawna wznowiona

  2020.06.01

  Od 1 czerwca porady prawne ponownie będą udzielane w formie stacjonarnej, w punktach zlokalizowanych w powiecie legionowskim.
  W związku ze zmieniającą się sytuacją oraz stopniowym zmniejszaniem obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemiologicznym, podjęta została decyzja o zakończeniu zdalnego udzielania nieodpłatnych porad prawnych. Oznacza to powrót do świadczenia pomocy stacjonarnie w punktach, których lokalizacje i godziny otwarcia znajdują się poniżej. We wszystkich lokalizacjach obowiązywać będą środki ochrony osobistej: dezynfekcja rąk przed wejściem do punktu, noszenie maseczek zakrywających nos i usta, zachowanie bezpiecznego dystansu społecznego.

 • Pomoc dla placówek medycznych

  2020.06.01

  Serocki samorząd wsparł placówki medyczne w walce z koronawirusem. Maseczki, przyłbice, kombinezony i inne środki ochrony osobistej trafiły do SP ZOZ w Serocku, NZOZ w Legionowie, szpitala w Nowym Dworze Mazowieckim, Szpitala Bielańskiego i Bródnowskiego. Radni Rady Miejskiej przekazali 1500 zł na zakup środków ochrony osobistej Samodzielnemu Publicznemu Zakładowi Opieki Zdrowotnej w Serocku.

  Dziękujemy wszystkim Państwu, wolontariuszom, harcerzom, fundacjom, jednostkom samorządowym za wsparcie w walce z epidemią.  

 • Komunikaty ważne dla interesantów - od 1.06.2020

  2020.05.29

  Od 1 czerwca 2020 r. - ulegają zmianie godziny pracy w Urzędzie MiG w Serocku; przy wejściu do urzędu dokonywany będzie pomiar temperatury ciała każdego wchodzącego pracownika  oraz interesanta.

 • Odznaczenie państwowe dla Sylwestra Sokolnickiego

  2020.05.28

  Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski dla Pana Starosty, Sylwestra Sokolnickiego

 • IV etap znoszenia obostrzeń

  2020.05.27

  Nowe zasady zasłaniania nosa i ust, otwarte kina i siłownie – wchodzimy w kolejny etap odmrażania

  Przed nami czwarty etap znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19. Od 30 maja nie musimy zasłaniać nosa i ust w otwartej przestrzeni – ale tylko pod warunkiem, że możemy zachować 2 metry odstępu od innych. Maseczki będą jednak konieczne w niektórych przestrzeniach zamkniętych, m.in. w sklepach, kościołach, autobusach czy tramwajach. Oprócz tego – otwieramy kina, teatry, siłownie i salony masażu, ale w ścisłym reżimie sanitarnym. Umożliwiamy także organizację wesel do 150 osób. Mimo że odchodzimy od wielu obostrzeń, jedna zasada pozostanie aktualna nadal. Wciąż będziemy musieli zachować szczególną ostrożność w kontaktach z innymi.

   

Stronicowanie