Rotator zdjęć

Główna treść strony Komunikaty

Komunikaty

Stronicowanie

 • Sesja Rady Miejskiej 21 kwietnia

  2021.04.20
  Informujemy, że XXXV Sesja Rady Miejskiej odbędzie się 21 kwietnia o godz. 13.00, transmisję można oglądać tutaj: http://serock.esesja.pl/.
   
  Jednocześnie informujemy, że w punkcie Sprawy różne będzie można zadać pytanie telefonicznie pod numerem telefonu Pana Przewodniczącego 798 894 440.
 • Spis bezpieczny dla seniorów

  2021.04.14

  Osoby starsze są szczególnie narażone na działania przestępców podszywających się pod członków rodziny lub policjantów. Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań (NSP 2021) może być dla przestępców okazją do podobnych oszustw i wyłudzeń. Dlatego zachęcamy, by podczas NSP 2021 nie tylko z poczucia odpowiedzialności, ale też dla własnego bezpieczeństwa, jak najszybciej wypełniły obowiązek spisowy i nie czekały na kontakt ze strony rachmistrza.

 • e-Urząd Skarbowy

  2021.04.13

  Trwa akcja rozliczania PIT za 2020 r., w czasie której miliony podatników składają swoje roczne zeznanie podatkowe. Wiele spraw z urzędem skarbowym możesz załatwić bez wychodzenia z domu on-line, m.in. poprzez uruchomiony od lutego 2021 r. serwis e-Urząd Skarbowy na podatki.gov.pl

 • Punkt Szczepień Masowych powstanie w gminie Serock

  2021.04.09

  W odpowiedzi na rządową propozycję organizowania przez samorządy Punktów Szczepień Masowych serocki Samorząd zgłosił Wojewodzie Mazowieckiemu gotowość utworzenia (PSM) na terenie Miasta i Gminy Serock.

 • Wprowadzono regulamin dot. patronatu Burmistrza

  2021.04.09

  8 kwietnia Zarządzeniem Burmistrza Miasta i Gminy Serock  wprowadzony został Regulamin obejmowania i sprawowania patronatu Burmistrza Miasta i Gminy Serock.

  Regulamin patronatu wraz z wnioskiem dostępny jest w zakładce „Dla mieszkańca/Patronat Burmistrza”.

Stronicowanie