2018

Menu rwd

Starosta legionowski zwołał 12.06.2018 r. spotkanie w sprawie Jaskółowa

Informujemy, że w dniu 12 czerwca 2018 r. w Starostwie Powiatowym w Legionowie z inicjatywy Starosty Legionowskiego odbyło się spotkanie dotyczące planowanej budowy Zakładu Zagospodarowania odpadów w miejscowości Jaskółowo, w gminie Nasielsk. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych powiatów legionowskiego i nowodworskiego, przedstawiciele środowisk eksperckich oraz zainteresowani mieszkańcy gmin sąsiadujących z planowaną inwestycją. W spotkaniu nie uczestniczył przedstawiciel Inwestora – firmy Capital Investment Auto Sp. z o.o.
Przedmiotem merytorycznej dyskusji był stan i możliwości formalno–prawne realizacji omawianego przedsięwzięcia. Uczestnicy spotkania zgodnie zadeklarowali swoje wsparcie w podejmowaniu wszelkich możliwych czynności zmierzających do zablokowania powstania przedmiotowej inwestycji.
Osoby zainteresowane informujemy ponadto, że 14 czerwca 2018 r. o godz. 19 w „Szkole pod fiołkami” w Nasielsku ul. Ogrodowa 9 odbędzie się spotkanie w przedmiotowej sprawie.

 

  • autor: Referat Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa

wstecz

Powrót do topu strony