Rotator zdjęć

Główna treść strony 2022 rok

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej przekazujemy najserdeczniejsze gratulacje dla całej kadry kierowniczej, pedagogicznej, pracowników administracyjnych i obsługi gminnych placówek oświatowych.

To święto corocznie przynosi okazję do podziękowań środowisku pedagogicznemu za codzienny trud wkładany w wychowanie i nauczanie dzieci i młodzieży. Nikogo nie trzeba przekonywać, jak wielkiej determinacji potrzeba dzisiejszym pedagogom, wychowawcom i nauczycielom, aby sprostać wyzwaniom edukacyjnym. Od kilku lat samorządy wraz ze środowiskiem oświatowym stają do kolejnych egzaminów z organizacji i umiejętności reagowania na nieprzewidziane sytuacje. Trwająca od trzech lat pandemia, a teraz okoliczności towarzyszące wojnie na Ukrainie, wymagają od nas elastyczności i nieszablonowych rozwiązań, aby nie zakłócić procesu nauczania młodego pokolenia. Jesteśmy Państwu wdzięczni za zrozumienie i nieustanną gotowość do stawiania czoła wyzwaniom. Dzięki profesjonalizmowi całej kadry Państwa placówek możemy wspólnie reagować na pojawiające się przeciwności i z sukcesem je rozwiązywać. 

Jesteśmy przekonani, że Państwa determinacja, ale także entuzjazm, z jakim podejmujecie kolejne działania, przekładają się na wysoki poziom Waszej pracy, a uczniowie, którzy są bezpośrednimi świadkami Waszego zaangażowania nabywają przy tej okazji najważniejszych umiejętności – radzenia sobie z wyzwaniami.

Życzymy, aby nie zabrakło Państwu sił do reagowania na okoliczności, które determinują Państwa pracę, aby towarzyszyło Wam poczucie bycia potrzebnym i wdzięczność za Waszą empatię. Na co dzień niech nie zabraknie także zdrowia, osobistej satysfakcji i zawodowej pomyślności.

Wszystkiego dobrego!

 

Przewodniczący Rady Miejskiej w Serocku, Mariusz Rosiński
Burmistrz Miasta i Gminy Serock, Artur Borkowski 

wstecz