Rotator zdjęć

Główna treść strony 2021 rok

Zakończenie roku szkolnego

                Dyrektorzy, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, rodzice i uczniowie szkół i przedszkoli prowadzonych przez Miasto i Gminę Serock

 

Szanowni Państwo,

25 czerwca 2021 roku dobiega końca rok szkolny 2020/2021, pełen trudności związanych z wdrażanymi obostrzeniami, które nie ominęły także systemu oświaty. Jesteśmy po tym roku bogatsi o doświadczenia związane z niestandardowymi rozwiązaniami prowadzenia zajęć.  Z pewnością wszyscy musieliśmy wypracować swoje sposoby na odnalezienie się w tej sytuacji, aby nie ucierpieli na tym uczniowie.

Serdecznie dziękujemy dyrektorom szkół i przedszkoli za nieustanne zaangażowanie i dostosowanie ogólnopolskich rozwiązań do lokalnej rzeczywistości.  Całej kadrze pedagogicznej dziękujemy za kierowanie się dobrem dzieci i młodzieży podczas edukacji w okresie pandemii. Wyrazy wdzięczności kierujemy także do pracowników administracji i obsługi, bez których codzienne funkcjonowanie placówek nie byłoby możliwe.

Rodzicom przekazujemy podziękowania za pomoc i wsparcie kadry pedagogicznej i samorządowej w procesie kształcenia Waszych dzieci w tym wymagającym czasie. Najmocniej dziękujemy uczniom – za przystosowanie się do nietypowych warunków nauki i pracy, determinację w nabywaniu umiejętności i wytrwałość w rozwijaniu swoich pasji.

Wszystkim życzymy udanego odpoczynku, niezapomnianych wrażeń i dobrej zabawy podczas wakacyjnych przygód.

 

 

Przewodniczący Rady Miejskiej w Serocku                          Burmistrz Miasta i Gminy Serock

Mariusz Rosiński                                                                                            Artur Borkowski

wstecz