2019 rok

Menu rwd

Życzenia z okazji zakończenia roku szkolnego

Zbliżają się wakacje. Już za chwilę uczniowie szkół wyruszą na zasłużony odpoczynek.

Zapewne dla wielu z Was nie był to łatwy rok – wszyscy mamy świadomość tego, jak dużo się podczas niego działo.
Przyjmijcie proszę nasze serdeczne gratulacje z okazji zakończenia roku szkolnego, promocji do następnych klas, dobrych wyników w nauce, wysokich osiągnięć edukacyjnych. Jesteśmy przekonani, że wysiłek jaki ponieśliście w ciągu ostatnich dziesięciu miesięcy zaowocuje Waszą spokojną przyszłością.

Serdecznie dziękujemy szerokiemu gronu pedagogicznemu, dyrekcji gminnych placówek oświatowych, wychowawcom, nauczycielom, pracownikom administracyjnym i wszystkim pracownikom szkół za opiekę nad naszymi dziećmi i młodzieżą. Zdajemy sobie sprawę, jak wielką odpowiedzialność Państwo ponosicie mając ich pod opieką, jak wiele wysiłku i zaangażowania wymaga cały proces związany z uczeniem i przekazywaniem umiejętności. Jesteśmy wdzięczni za Waszą życzliwość, profesjonalizm i serce, które wkładacie w to, co robicie.

Niech ten wakacyjny czas przyniesie odpoczynek i pozwoli nabrać sił. Niech towarzyszy Wam radość i spokój, a wszelkie wyjazdy, wycieczki i zdarzenia obfitują w piękne wspomnienia. Wszystkiego dobrego!

 

                                      Przewodniczący Rady Miejskiej w Serocku                       Burmistrz Miasta i Gminy Serock
                                                    Mariusz Rosiński                                                                   Artur Borkowski

 

wstecz

Powrót do topu strony