Rotator zdjęć

Główna treść strony Rozwijamy gminę

Rozwijamy gminę

Stronicowanie

 • Komputery z projektu "Zdalna Szkoła"

  Komputery z projektu "Zdalna Szkoła"

  2020.05.27

  Komputery przenośne i modemy LTE zakupiono w ramach realizacji projektu grantowego pn.  Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego.

   

 • Plany zagospodarowania na portalu serock.e-mapa.net

  Plany zagospodarowania na portalu serock.e-mapa.net

  2020.05.25

  Z przyjemnością informujemy, że na portalu www.serock.e-mapa.pl wprowadzona została funkcja przeglądania obowiązujących miejscowych planów i studium gminy Serock.
   

 • Nowy wymiar fotowoltaiki

  Nowy wymiar fotowoltaiki

  2020.05.22

  Miasto i Gmina Serock realizuje wspólnie ze Stowarzyszeniem na rzecz Efektywności im. prof. Krzysztofa Żmijewskiego projekt, którego celem jest wsparcie wdrożenia idei spółdzielni energetycznych na naszym terenie. Jest to odpowiedź na coraz silniej rysujący się trend zainteresowania odnawialnymi źródłami energii.

 • Rusza przebudowa Szkoły w Serocku

  Rusza przebudowa Szkoły w Serocku

  2020.05.12

  11 maja rozpoczęły się roboty budowlane, polegające na przebudowie łącznika pomiędzy budynkiem Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Serocku.

 • Przebudowa drogi w Karolinie

  Przebudowa drogi w Karolinie

  2020.04.24

  Przebudowa drogi powiatowej nr 1807W w Karolinie z dofinansowaniem

  Powiat pozyskał środki z Funduszu Dróg Samorządowych na realizację inwestycji związanej z przebudową drogi powiatowej nr 1807W w gminie Serock, we wsi Karolino. Całkowity koszt przedsięwzięcia to 5 327 843,21. Dofinansowanie wyniesie 3 729 490,24 zł, pozostała kwota to wkład własny Powiatu Legionowskiego.

   

 • Roboty budowlane na Polnej i przebudowa Picassa

  Roboty budowlane na Polnej i Picassa

  2020.04.17

  Trwa przebudowa ulicy Polnej na odcinku Serock – Wierzbica, w najbliższym czasie rozpocznie się przebudowa ul. Picassa w Serocku,

 • Budujemy plac zabaw w Zegrzu

  Budujemy plac zabaw w Zegrzu

  2020.04.08

  Z nastaniem wiosny ruszają nowe inwestycje gminne. Wśród nich jest budowa wyczekiwanego przez mieszkańców Zegrza - placu zabaw. We wtorek 7 kwietnia  na teren budowy została wprowadzona ekipa wykonawcza – firma ZUK OGRODY Dominik Goźliński ze Stasiego Lasu, która od razu rozpoczyna prace.

   

 • Ruszają pierwsze inwestycje

  Ruszają pierwsze inwestycje

  2020.03.21

  W dniu 17.03.2020 roku podpisaliśmy umowę z Wykonawcą – firmą FUH "INSTAL-BUD" - Szczepan Jan Mielczarczyk Nowy Wypychy 20, 07-206 Somianka z siedzibą ul. Ejtnera 13, 05-230 Kobyłka na budowę sieci kanalizacji sanitarnej w rejonie ulicy Wiosennej w Wierzbicy. W przetargu nieograniczonym na realizację zadania złożyło swoją ofertę 5 firm. Firma Pana Mielczarczyka spełnia wszystkie wymogi formalne oraz była najtańsza, wartość robót wyceniła na kwotę 973 422,00 zł brutto.

   

 • Przetargi na budowę sieci kanalizacyjnych

  Przetargi na budowę sieci kanalizacyjnych

  2020.03.09

  W lutym br. ogłosiliśmy przetarg na budowę sieci kanalizacji w rejonie ulicy Wiosennej w Wierzbicy. Na realizację zadania złożyło swoją ofertę 5 firm. Obecnie jesteśmy w trakcie weryfikacji dokumentacji przetargowej i zmierzamy do podpisania umowy. W ramach zadania zostanie wybudowane 816 m sieci kanalizacji grawitacyjnej. Wybudowane kanały zostaną włączone do istniejącej studzienki kanalizacyjnej w ulicy Pułtuskiej, skąd ścieki popłyną do przepompowni ścieków przy ulicy Retmańskiej w Serocku. Przejście poprzeczne pod ulicą Pułtuską zostanie wykonane przewiertem sterowanym bez naruszenia nawierzchni asfaltowej.
   

 • Edukacja Przyszłosci

  Edukacja Przyszłosci

  2020.03.06

  Konferencja była okazją do wymiany myśli o edukacji i zarządzaniu oświatą przez samorządy.

Stronicowanie