Rotator zdjęć

Główna treść strony Rozwijamy gminę

Rozwijamy gminę

Stronicowanie

 • Inwestycje oświetleniowe

  Inwestycje oświetleniowe

  2020.08.03

  Trudny czas dla samorządów związany z pandemią COVID-19 nie przeszkodził w realizacji kolejnych inwestycji mających zdecydowany wpływ na bezpieczeństwo i komfort życia mieszkańców.

 • Inwestycje wodno-kanalizacyjne

  Inwestycje wodno-kanalizacyjne

  2020.07.24

  W czerwcu br. Burmistrz Miasta i Gminy Serock podpisał umowę na budowę sieci kanalizacji sanitarnej w ulicy Pogodnej w Stasim Lesie z firmą KOW-KAN Daniel Kowalewski z siedzibą Jaskółowo 57, 05-190 Nasielsk.

 • Kolejne rozmowy o nowym szlaku kolejowym

  Kolejne rozmowy o nowym szlaku kolejowym

  2020.07.09

  Nie ustajemy w rozmowach o rozwoju Serocka i w poszukiwaniach partnerów do realizacji samorządowych zamierzeń. Niedawno gościliśmy Pana Ministra Zbigniewa Gryglasa, a 8 lipca Serock odwiedzili: Pan Jacek Ozdoba – Sekretarz Stanu w Ministerstwie Klimatu oraz Pan Poseł Dariusz Olszewski. W spotkaniu uczestniczył także dr Piotr Kosiak.

 • Budowa boiska w Jadwisinie

  Budowa boiska w Jadwisinie

  2020.06.26

  Spółka Serockie Inwestycje Samorządowe Sp. z o.o. podpisała w dniu 14 kwietnia br. umowę z firmą ERMS PLUS Kamila Karłowska z Poznania na wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy pełnowymiarowego boiska piłkarskiego ze sztuczną nawierzchnią wraz z oświetleniem, zapleczem socjalno - szatniowym oraz obsługą komunikacyjną, w miejscowości Jadwisin.

 • Ośrodek zdrowia w Zegrzu

  Ośrodek zdrowia w Zegrzu

  2020.06.22

  Spółka Serockie Inwestycje Samorządowe Sp. z o.o. podjęła działania na rzecz uruchomienia na Osiedlu Zegrze ośrodka zdrowia.

 • Zegrze zyska nowe miejsce do wypoczynku

  Zegrze zyska nowe miejsce do wypoczynku

  2020.06.04

  Już od jakiegoś czasu zastanawialiśmy się jak zagospodarować teren po dawnej przepompowni ścieków przy ul. Pułku Radio. Biorąc pod uwagę położenie tego miejsca (tuż nad brzegiem Jez. Zegrzyńskiego) wydaje się, że jedynym słusznym rozwiązaniem jest stworzenie tam terenu rekreacyjnego.

 • Komputery z projektu "Zdalna Szkoła"

  Komputery z projektu "Zdalna Szkoła"

  2020.05.27

  Komputery przenośne i modemy LTE zakupiono w ramach realizacji projektu grantowego pn.  Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego.

   

 • Plany zagospodarowania na portalu serock.e-mapa.net

  Plany zagospodarowania na portalu serock.e-mapa.net

  2020.05.25

  Z przyjemnością informujemy, że na portalu www.serock.e-mapa.pl wprowadzona została funkcja przeglądania obowiązujących miejscowych planów i studium gminy Serock.
   

 • Nowy wymiar fotowoltaiki

  Nowy wymiar fotowoltaiki

  2020.05.22

  Miasto i Gmina Serock realizuje wspólnie ze Stowarzyszeniem na rzecz Efektywności im. prof. Krzysztofa Żmijewskiego projekt, którego celem jest wsparcie wdrożenia idei spółdzielni energetycznych na naszym terenie. Jest to odpowiedź na coraz silniej rysujący się trend zainteresowania odnawialnymi źródłami energii.

 • Rusza przebudowa Szkoły w Serocku

  Rusza przebudowa Szkoły w Serocku

  2020.05.12

  11 maja rozpoczęły się roboty budowlane, polegające na przebudowie łącznika pomiędzy budynkiem Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Serocku.

Stronicowanie