Rotator zdjęć

Główna treść strony Aktywizujemy mieszkańców

Aktywizujemy mieszkańców

Stronicowanie

 • Nowy numer Informatora

  Nowy numer Informatora

  2020.03.31

  Obecna sytuacja w Polsce, Europie i na świecie powoduje, że wszyscy koncentrujemy się na jednym temacie - zagrożenia związanego z pandemią koronawirusa. Ten temat zdecydował również o kształcie najnowszego numeru Informatora Gminy Serock. W aktualnym wydaniu miesięcznika poświęcamy wiele uwagi profilaktyce zakażeń, zasadom bezpieczeństwa i apelom ze strony samorządu skierowanym do mieszkańców i sympatyków gminy Serock. 

   

 • Prośba burmistrza do mieszkańców

  Prośba burmistrza do mieszkańców

  2020.03.26

  Szanowni Państwo,

  sytuacja, w której się obecnie znajdujemy, związana z pandemią koronawirusa, jest bez wątpienia wyzwaniem dla nas wszystkich. Instytucje, placówki i przedsiębiorstwa pracują na zupełnie nowych zasadach. Uczniowie uczą się w domach, wspierani zdalnie przez nauczycieli i wychowawców. Rodziny szukają sposobu jak wygospodarować czas na realizację wszystkich wyzwań i nie zatracić w tym siebie.

   

 • Informator luty 2020

  Informator luty 2020

  2020.03.19

  Zachęcamy do lektury lutowego numeru Informatora. 

 • Wystawa „Karty z życia Witolda Zglenickiego”

  Wystawa „Karty z życia Witolda Zglenickiego”

  2020.03.05

  Zapraszamy na wystawę do ratusza

 • Informator Gminy Serock

  Informator Gminy Serock

  2020.02.11

  Informator Gminy Serock ma nową szatę graficzną  i układ, który nawiązuje do szablonu naszej strony internetowej. Pojawiły się też nowe działy, tematy, a także ciekawostki i zabawy dla czytelników. Mamy nadzieję, że te zmiany przypadną Państwu do gustu i będziecie z niecierpliwością oczekiwać kolejnych numerów.

 • Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o krajach anglojęzycznych.

  Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o krajach anglojęzycznych.

  2020.02.04

  W ramach Klubów Kluczowych Kompetencji.

   

   

 • Bezpieczne ferie 2020 - rozmowy z uczniami w Zegrzu

  Bezpieczne ferie 2020 - rozmowy z uczniami w Zegrzu

  2020.01.31

  Straż Miejska wspólnie z Policją zorganizowała spotkania z klasami I - III 

 • Obrazy haftem malowane

  Obrazy krzyżykiem malowane

  2020.01.23

  Wszystko zaczęło się podczas jednego ze spotkań Serockiej Akademii Seniora, na którym jedna z koleżanek zaprezentowała swoje rękodzieła w postaci haftowanych obrazów.
  Podziwiające jej zdolności na zaprezentowanych pracach koleżanki zachęciła do własnoręcznego tworzenia obrazów.
  Serockie hafciarki tworząc swoje rękodzieła w zaciszu domowym postanowiły podzielić się  swoją pasją z innymi. Do 2 lutego 2020 r. „Obrazy krzyżykiem malowane” wykonane przez Barbarę Taprek, Lilę Dąbrowską i Barbarę Jankowską  prezentowane będą na wystawie w serockim ratuszu. Zapraszamy do obejrzenia wystawy.

   

 • Żołnierze i mieszkańcy wsparli Emila

  Żołnierze i mieszkańcy wsparli Emila

  2020.01.21

  14 stycznia żołnierze, pracownicy oraz okoliczni mieszkańcy oddali krew dla Emila - mieszkańca gminy Serock. Zbiórka była pierwszą w tym roku, w ramach akcji realizowanych przez HDK, w Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki w Zegrzu.
   

 • Kolędowanie serockich seniorów

  Kolędowanie serockich seniorów

  2020.01.20

  Rada Seniorów Miasta i Gminy Serock, przy wsparciu Fundacji ZACZYN, 19 grudnia 2019 r. w ramach projektów „Nasz Nowy Pomysł”, zorganizowała w Klubie Aktywności Społecznej spotkanie przedświąteczne, na które zaproszeni zostali seniorzy naszej gminy niezrzeszeni w organizacjach społecznych. Niektórzy z nich, ze względu na problemy zdrowotne przyjechali z opiekunami z OPS.
   

Stronicowanie