Rotator zdjęć

Główna treść strony Aktywizujemy mieszkańców

Aktywizujemy mieszkańców

Stronicowanie

 • Lipcowy numer Informatora

  Lipcowy numer Informatora

  2020.08.06

  Zachęcamy do lektury najnowszego numeru Informatora Gminy Serock, w którym przeczytacie Państwo między innymi o atrakcjach, jakie czekały na uczestników półkolonii, o zorganizowanych w lipcu przedsięwzięciach, o realizowanych i zakończonych inwestycjach. Nie zabraknie także wątku historycznego - tym razem skupiamy się na 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej, prezentując kalendarium wydarzeń, które miały miejsce na ziemi serockiej.

 • Koncert w Woli Kiełpińskiej

  Koncert w Woli Kiełpińskiej

  2020.07.27

  26 lipca w kościele w Woli Kiełpińskiej odbył się koncert z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej. W słowno-muzycznym przedstawieniu wystąpili: Aleksandra Okrasa-Wachowska – sopran, Wojciech Bardowski – baryton oraz muzycy: Rafał Grząka – akordeon, Paweł Listwon – piano, Adam Bardowski – klarnet. Koncert współfinansowany był ze środków Urzędu Marszałkowskiego, a patronat honorowy nad projektem objęła Pani Poseł Bożena Żelazowska.

 • Karta Serocczanina

  Karta Serocczanina

  2020.07.24

  Program „Karta Serocczanina” został wprowadzony w Mieście i Gminie Serock w dniu 1 stycznia 2020 roku. W ramach programu wydawana jest mieszkańcom przez Referat Spraw Obywatelskich w Urzędzie Miasta i Gminy w Serocku „Karta Serocczanina”, która uprawnia do zniżek i ulg przygotowanych specjalnie dla mieszkańców gminy Serock przez samorząd, jednostki gminne oraz firmy partnerskie.

 • Konkurs fotograficzny "Łączy nas Mazowsze"

  Konkurs fotograficzny "Łączy nas Mazowsze"

  2020.07.15

  Samorząd Województwa Mazowieckiego już po raz piętnasty realizuje konkurs fotograficzny „Mazowsze bliskie sercu”. Jest on skierowany do wszystkich fotografów amatorów, znających miejsca i wydarzenia na Mazowszu, które warto pokazać innym.

 • Uroczyście otwarto plac zabaw w Zegrzu

  Uroczyście otwarto plac zabaw w Zegrzu

  2020.07.06

  4 lipca w Zegrzu miało miejsce uroczyste otwarcie nowo powstałego placu zabaw.

 • Nowy numer Informatora

  Nowy numer Informatora

  2020.06.05

  Zachęcamy do pobrania nowego numeru Informatora Gminy Serock, w którym przeczytacie Państwo m.in. o realizowanych i planowanych zadaniach inwestycyjnych, działaniach na rzecz ochrony środowiska oraz o działalności gminnych instytucji w sytuacji epidemii. Zapraszamy do lektury.

 • Wirtualne obchody święta szkoły w Woli Kiełpińskiej

  Wirtualne obchody święta szkoły w Woli Kiełpińskiej

  2020.06.03

   W Szkole Podstawowej im. Witolda Zglenickiego w Woli Kiełpińskiej przeniesiono obchody święta szkoły do Internetu..

   

 • Jak załatwić sprawę przez Internet?

  Jak załatwić sprawę przez Internet?

  2020.04.06

  W całej Polsce urzędy i inne instytucje działają w ograniczonym zakresie, ale to nie oznacza, że nie mogą Państwo załatwić w tym czasie swojej sprawy. Zdecydowaną większość spraw możemy załatwić BEZ WYCHODZENIA Z DOMU, przez Internet.

  Przygotowaliśmy dla Państwa poradnik, w którym KROK PO KROKU opisujemy, co trzeba zrobić, aby załatwić sprawę online. 

  Aby przejść do poradnika, proszę kliknąć TUTAJ. 

 • Nowy numer Informatora

  Nowy numer Informatora

  2020.03.31

  Obecna sytuacja w Polsce, Europie i na świecie powoduje, że wszyscy koncentrujemy się na jednym temacie - zagrożenia związanego z pandemią koronawirusa. Ten temat zdecydował również o kształcie najnowszego numeru Informatora Gminy Serock. W aktualnym wydaniu miesięcznika poświęcamy wiele uwagi profilaktyce zakażeń, zasadom bezpieczeństwa i apelom ze strony samorządu skierowanym do mieszkańców i sympatyków gminy Serock. 

   

Stronicowanie