Rotator zdjęć

Główna treść strony Aktywizujemy mieszkańców

Aktywizujemy mieszkańców

Stronicowanie

 • "Pod biało-czerwoną" -oddaj głos na Serock

  "Pod biało-czerwoną" - oddaj głos na Serock

  2020.10.15

  Zachęcamy Państwa do oddania głosu na SEROCK w akcji "Pod biało-czerwoną. Aby oddać głos, należy wejść na stronę https://bialoczerwona.www.gov.pl/ i wypełnić pola "ankiety".
  Dzięki Państwu w naszej gminie może stanąć maszt z flagą Polski.

   

 • Mistrz z Zegrza

  Mistrz z Zegrza

  2020.09.25

  26 września 2020 r. Jakub Rochnowski zwyciężył w II eliminacjach Mistrzostw Polski tym samym uzyskując tytuł Mistrza Polski w motorowodnej kat. GT30.

 • Na scenie ruin dworku Szaniawskich

  Na scenie ruin dworku Szaniawskich

  2020.09.14

  12 września na ruinach dworku Szaniawskich w Jadwisinie odbył się spektakl "Milczący sfinks albo Trubadur złudzenia, rzecz o Jerzym Szaniawskim".

 • Narodowe czytanie

  Narodowe czytanie

  2020.09.07

  7 września na serockim rynku odbyło się kolejne Narodowe Czytanie. W tym roku z inicjatywy pary prezydenckiej w całej Polsce czytano Balladynę.

 • 40. rocznica porozumień sierpniowych

  40. rocznica porozumień sierpniowych

  2020.08.28

  Porozumienia podpisano w Szczecinie 30 sierpnia 198.

 • Bajkowy mural w Zegrzu

  Bajkowy mural w Zegrzu

  2020.08.14

  Plac zabaw „Kapitana Groszka” w Zegrzu otrzymał kolorową i oryginalną muralową oprawę. Do niedawna szarą pustą ścianę rysującą się tuż za ogrodzeniem placu zastąpiły Marshall, Rubble, Skye i Everest czyli bajkowe postacie Psiego Patrolu, przeplecione barwami i symbolami Legii Warszawa.

   

 • Lipcowy numer Informatora

  Lipcowy numer Informatora

  2020.08.06

  Zachęcamy do lektury najnowszego numeru Informatora Gminy Serock, w którym przeczytacie Państwo między innymi o atrakcjach, jakie czekały na uczestników półkolonii, o zorganizowanych w lipcu przedsięwzięciach, o realizowanych i zakończonych inwestycjach. Nie zabraknie także wątku historycznego - tym razem skupiamy się na 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej, prezentując kalendarium wydarzeń, które miały miejsce na ziemi serockiej.

 • Koncert w Woli Kiełpińskiej

  Koncert w Woli Kiełpińskiej

  2020.07.27

  26 lipca w kościele w Woli Kiełpińskiej odbył się koncert z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej. W słowno-muzycznym przedstawieniu wystąpili: Aleksandra Okrasa-Wachowska – sopran, Wojciech Bardowski – baryton oraz muzycy: Rafał Grząka – akordeon, Paweł Listwon – piano, Adam Bardowski – klarnet. Koncert współfinansowany był ze środków Urzędu Marszałkowskiego, a patronat honorowy nad projektem objęła Pani Poseł Bożena Żelazowska.

 • Karta Serocczanina

  Karta Serocczanina

  2020.07.24

  Program „Karta Serocczanina” został wprowadzony w Mieście i Gminie Serock w dniu 1 stycznia 2020 roku. W ramach programu wydawana jest mieszkańcom przez Referat Spraw Obywatelskich w Urzędzie Miasta i Gminy w Serocku „Karta Serocczanina”, która uprawnia do zniżek i ulg przygotowanych specjalnie dla mieszkańców gminy Serock przez samorząd, jednostki gminne oraz firmy partnerskie.

Stronicowanie