Rotator zdjęć

Główna treść strony Aktywizujemy mieszkańców

Aktywizujemy mieszkańców

Stronicowanie

 • Nowy numer Informatora

  Nowy numer Informatora

  2021.07.30

  Oddajemy w Państwa ręce nowy numer Informatora Gminy Serock, w którym poświęcamy dużo miejsca tematowi planowanej linii kolejowej Zegrze-Przasnysz. Ponadto: omawiamy realizowane i planowane inwestycje, podsumowujemy pierwszy miesiąc wakacji, zapraszamy na kolejne przedsięwzięcia. 

 • Z wizytą w Ignalinie

  Z wizytą w Ignalinie

  2021.07.19

  Delegacja samorządowców z gminy Serock wzięła udział w uroczystej sesji Rady Gminy Ignalina zorganizowanej 17 lipca z okazji 155-lecia miasta. Burmistrz Artur Borkowski przyjął zaproszenie do odwiedzenia Ignaliny z rąk jej nowego Mera Justasa Rasikasa.

 • Runmageddon - z serocką ekipą

  Runmageddon - z serocką ekipą

  2021.07.09

  Reprezentanci Serocka wzięli udział w imprezie w Gliwicach oraz w Ełku i mają zaplanowane starty w kolejnych biegach.

 • Nowy partner Karty Serocczanina

  Nowy partner Karty Serocczanina

  2021.07.01

  Lipowy Przylądek to duży ośrodek wypoczynkowy z piękną zielenią i bezpośrednim dostępem do Narwi i plaży piaszczystej. Obiekt znajduje się w Łasze i zajmuje aż 3,5 ha. W ośrodku można wypocząć w klimacie mazurskim, zjeść pyszny obiad w rozsądnej cenie czy zorganizować uroczystość lub szkolenie. Obiekt ma własną bazę sportów wodnych, kort tenisowy, boisko do siatkówki plażowej, stoły do ping-ponga, plac zabaw czy bilard.

   

 • Nowy numer Informatora Gminy Serock

  Nowy numer Informatora Gminy Serock

  2021.05.31

  Zachęcamy do lektury najnowszego numeru Informatora Gminy Serock, w którym piszemy między innymi o planowanych i realizowanych na terenie gminy zadaniach inwestycyjnych, o działaniach służących ochronie środowiska, czy o edukacji w gminie. Jak co miesiąc nie brakuje relacji z minionych przedsięwzieć kulturalnych i sportowo-rekreacyjnych oraz zaproszeń na czerwcowe wydarzenia. 

   

 • Nowy numer Informatora Gminy Serock

  Nowy numer Informatora Gminy Serock

  2021.05.04

  Oddajemy w Państwa ręce kolejny numer Informatora Gminy Serock. Prezentujemy w nim przede wszystkim opracowany dla Miasta i Gminy Serock System Informacji Miejskiej. Tablice kierunkowe, tablice numeryczne, tablice informacyjne – naścienne i wolnostojące, wszystkie odpowiadające opracowanym obszarom i tematom już niedługo zaczną sukcesywnie pojawiać się w przestrzeni gminy.

 • Lemowskie konstelacje/instalacje

  Lemowskie konstelacje/instalacje

  2021.04.14

  Cenisz sobie niełatwo poddające się szufladkowaniu utwory Lema? Jesteś fanką „Dzienników gwiazdowych”, fanem „Cyberiady”? Lubisz futurystyczne rozważania i snucie utopijnych/dystopijnych wizji przyszłości?

 • Nowy numer Informatora!

  Nowy numer Informatora!

  2021.04.01

  Już jest nowy numer Informatora Gminy Serock.

 • 1% dla Serocczan

  1% dla Serocczan

  2021.02.11

  Nadszedł czas rocznych rozliczeń podatkowych. Zachęcamy, aby swoim 1% z podatku PIT wesprzeć mieszkańców naszej gminy - podopiecznych fundacji charytatywnych, lub podmioty, działające na rzecz społeczności lokalnej. Ich ulotki zamieszczamy poniżej.

  Mieszkańców gminy Serock, którzy chcieliby zamieścić w tym miejscu swoją ulotkę prosimy o kontakt mailowy: promocja@serock.pl lub telefoniczny 22 782 88 43.

Stronicowanie