Rotator zdjęć

Główna treść strony AKTYWIZUJEMY MIESZKAŃCÓW

AKTYWIZUJEMY MIESZKAŃCÓW

Stronicowanie

 • Samochodowa Majówka

  Samochodowa Majówka

  2022.05.17

  15 maja 2022 r. Komisja Sportów Popularnych i Turystyki zorganizowała imprezę turystyczną „Majówka 2022”. W urokliwych okolicach Jeziora Zegrzyńskiego, w swobodnej atmosferze, pośród rzek i lasów zawodnicy mogli aktywnie spędzić kilka rajdowych godzin.

   

 • Samochodowa Majówka 2022 - w niedzielę w Serocku

  Samochodowa Majówka 2022 - w niedzielę w Serocku

  2022.05.12

  Komisja Sportów Popularnych i Turystyki Automobilklubu Polski z Warszawy organizuje w niedzielę, 15 maja 2022 r. samochodową imprezę turystyczną – „Majówka 2022”, będącą 3 rundą Turystycznych Motorowych Mistrzostw Polski PZM oraz 5 rundą Turystyczno-Nawigacyjnych Mistrzostw Okręgu Warszawskiego PZM. Impreza zaliczana jest także do cyklu „4 Pory Roku”.

   

 • Konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży

  Konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży

  2022.04.27

  Oddział Zegrze Światowego Związku Polskich Żołnierzy Łączności ogłasza konkurs plastyczny dla dzieci w wieku przedszkolnym i uczniów szkół podstawowych z okazji 10. rocznicy powstania Oddziału Zegrze ŚZPŻŁ.

 • Złote Gody

  Złote Gody

  2022.02.25

  W tym roku 36 par małżeńskich z gminy Serock świętuje jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego. Z tej okazji Jubilaci otrzymali prezydencki medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. W imieniu Prezydenta RP odznaczenie gminnym Jubilatom, 24 lutego, przekazali Burmistrz Miasta i Gminy Serock i Przewodniczący Rady Miejskiej w Serocku. 

   

 • KONKURSY W ROKU MARII KONOPNICKIEJ

  KONKURSY W ROKU MARII KONOPNICKIEJ

  2022.02.23

  Z okazji Roku Marii Konopnickiej Powiatowa Instytucja Kultury w Legionowie przygotowała konkurs na etiudę teatralną nawiązującą do wizyt poetki w dworku Szaniawskich. Zwycięskie prace zostaną wystawione w plenerze w Zegrzynku!

   

 • Grudniowy numer Informatora

  Grudniowy numer Informatora

  2021.12.23

  Przekazujemy Państwu ostatni w tym roku numer Informatora Gminy Serock. To numer, w którym podsumowujemy działania minionego roku i opowiadamy o planach na rok 2022. 

   

 • Seniorzy dla Super-Seniorów

  Seniorzy dla Super-Seniorów

  2021.12.20

  Seniorzy z Serockiej Akademii Seniora, w tygodniu przedświątecznym, przygotowali paczki i życzenia dla Super-Seniorów: 80, 90, a nawet blisko 100-latków. 
  W Gminie Serock jest wiele takich osób w podeszły wieku - samotnych i zniedołężniałych.
  Mikołaj i Śnieżynka, wcześniej ustalając termin wizyty, wręczali Super-Seniorom paczki z owocami,
  pierniczkami, pledem, poduszeczką przytulanką, kalendarzem i życzeniami Świątecznymi. Spotkaliśmy się z bardzo miłym odbiorem, a podziękowaniom nie było końca.
  W oczach Super-Seniorów widzieliśmy radość, a nawet wzruszenie i wdzięczność, za to, że o Nich pamiętamy. Drzwi otwierały nam osoby niedowidzące, o lasce, na wózku. Miło było  zobaczyć uśmiech na twarzach Tych wspaniałych ludzi.

                  Radosnych Świąt Bożego Narodzenia.

 • Konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP

  Konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP

  2021.11.30

  20 listopada 2021 r. ruszył nabór do II edycji Konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP. Zgłoszenia do Konkursu przyjmowane będą do 28 lutego 2022 r.

   

Stronicowanie