Rotator zdjęć

Główna treść strony DBAMY O ŚRODOWISKO

DBAMY O ŚRODOWISKO

Stronicowanie

 • Uwaga! Pamiętaj o złożeniu deklaracji do CEEB, aby uniknąć kary!

  Uwaga! Pamiętaj o złożeniu deklaracji do CEEB, aby uniknąć kary!

  2022.06.15
  Przypominamy że właściciele nieruchomości mają obowiązek zgłosić informację o posiadanych źródłach ciepła do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB) prowadzoną przez Główny Urząd Nadzoru Budowlanego. Każdy budynek, który posiada źródło ciepła lub spalania paliw do 1 MW należy zgłosić wypełniając odpowiednią deklarację. Złożenie deklaracji jest obowiązkowe dla każdego budynku, w którym zamontowane jest źródło ciepła i spalania paliw.
 • Organizacja pikników ekologicznych

  Organizacja pikników ekologicznych

  2022.05.30
  30 maja w Jadowie została zawarta umowa pomiędzy Miastem i Gminą Serock a Województwem Mazowieckim o udzielenie pomocy finansowej w formie dotacji celowej z budżetu Województwa Mazowieckiego na realizację zadania w ramach programu "Mazowsze dla czystego powietrza 2022”. Planowanym do realizacji zadaniem jest „Organizacja 3 pikników ekologicznych w 2022 r. na terenie Miasta i Gminy Serock”.
   
   
 • Uchwała antysmogowa - źródła dofinansowania

  Uchwała antysmogowa - źródła dofinansowania

  2022.05.12

   

   

 • Wypalanie traw jest niebezpieczne

  Wypalanie traw jest niebezpieczne

  2022.04.08

  Wypalanie traw, łąk i pól to problem, który powtarza się każdego roku w porze wiosennej, zanim jeszcze wegetacja roślin rozpocznie się na dobre. Ogień, który płonie na łąkach i nieużytkach nie tylko zabija i niszczy wszystko, co spotka na swojej drodze, ale też łatwo może wymknąć się spod kontroli i spowodować wiele szkód oraz zagrożenie.

   

 • NOWA FIRMA ODBIERAJĄCA ODPADY

  NOWA FIRMA ODBIERAJĄCA ODPADY

  2022.02.23

  Jednocześnie informujemy Państwa, że w dniu 10 lutego 2022 r. została podpisana umowa na odbiór
  i zagospodarowanie odpadów komunalnymi sprzed posesji, która będzie obowiązywała do 31 stycznia 2023 roku. Umowa została podpisana z konsorcjum firm: MS-EKO Sp. z o.o., ul. Modlińska 129 lok. U7, 03-186 Warszawa, Eko-Max Recykling sp. z o. o., ul. Modlińska 129 lok. U7, 03-186 Warszawa.

   

Stronicowanie