Rotator zdjęć

Główna treść strony Realizujemy inwestycje

Realizujemy inwestycje

Stronicowanie

 • Inwestycyjny rok 2022

  Inwestycyjny rok 2022

  2021.12.23

  Dobiega końca kolejny „pandemiczny” rok. Gdy go rozpoczynaliśmy z niemałym pakietem inwestycji do zrealizowania, mieliśmy ogromną nadzieję, że najgorsze już za nami, że powoli zmierzamy do stabilizacji na rynku budowlanym, która jest nieodzownym elementem efektywnego planowania działań w tej dziedzinie. I rzeczywiście – początek roku był dobrą zapowiedzią kolejnych miesięcy. Rozpoczęte inwestycje realizowane były zgodnie z planem, bez większych komplikacji, a pierwsze ogłoszone przetargi przyniosły sporo atrakcyjnych cenowo ofert.

 • Uruchamiamy nowa kuchnię w SP w Serocku!

  Uruchamiamy nowa kuchnię w SP w Serocku!

  2021.11.30

  Od 1 grudnia w Szkole Podstawowej w Serocku rozpoczyna działanie nowa kuchnia.

 • Inwestycje w ramach programu "Polski Ład"

  Inwestycje w ramach programu "Polski Ład"

  2021.11.03
  25 października zostały ogłoszone wyniki pierwszego naboru w ramach Programu Inwestycji Strategicznych „Polski Ład”.
  Spośród proponowanych przez Miasto i Gminę Serock inwestycji, w wyniku oceny złożonych wniosków, do przyznania dofinansowania wytypowano dwie z nich:

  1. Budowa pełnowymiarowego boiska o nawierzchni ze sztucznej trawy w m. Jadwisin. Maksymalna kwota dofinansowania: 7 238 457,20 zł
  2. Zagospodarowanie terenu i przebudowa ze zmianą sposobu użytkowania budynku magazynowego na wypożyczalnię sprzętu wodnego z kontenerem usługowym w m. Zegrze. Maksymalna kwota dofinansowania, to 1 852 290,82 zł. Zadanie jest jednym z etapów budowy ścieżki pieszo-rowerowej wzdłuż brzegu Jez. Zegrzyńskiego mającej docelowo połączyć Zegrze z Jadwisinem.

  O realizacji inwestycji będziemy Państwa informować.
 • Zakończenie budowy Stacji Uzdatniania Wody w Serocku

  Zakończenie budowy Stacji Uzdatniania Wody w Serocku

  2021.10.26

  W październiku formalnie zakończono budowę Stacji Uzdatniania Wody w Serocku. Inwestycja została rozpoczęta w styczniu 2019 r. Wykonawcą prac, wyłonionym w drodze przetargu nieograniczonego, została firma FUNAM Sp. z o.o. z Wrocławia. Wartość robót  zrealizowanych w  ramach inwestycji wyniosła 8 075 238,99 zł.

 • Nowe inwestycje wodno-kanalizacyjne

  Nowe inwestycje wodno-kanalizacyjne

  2021.09.30

  Zaplanowane do realizacji na ten rok inwestycje z zakresu gospodarki wodno-kanalizacyjnej powoli dobiegają końca. Jest to więc dobry moment aby rozpocząć nowe zadania z tego zakresu.

   

 • Nowa stacja uzdatniania wody

  Nowa stacja uzdatniania wody

  2021.09.06

  Zakończyły się prace przy budowie stacji uzdatniania wody w Serocku. W chwili obecnej trwają czynności odbiorowe.

   

 • Rozmowy o Obwodnicy Aglomeracji Warszawy

  Rozmowy o Obwodnicy Aglomeracji Warszawy

  2021.09.02

  27 sierpnia Burmistrz Miasta i Gminy Serock, wraz z grupą samorządowców reprezentujących gminy i powiaty zlokalizowane na wschód od Warszawy, uczestniczył w spotkaniu poświęconym przebiegowi planowanej Obwodnicy Aglomeracyjnej Warszawy.

 • Budujemy ścieżki rowerowe

  Budujemy ścieżki rowerowe

  2021.09.01
  25 sierpnia złożyliśmy wniosek o dofinansowanie, w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg, dotyczący budowy ścieżki rowerowej i pieszo-rowerowej w ciągu ul. Zakroczymskiej w Serocku.
   
   
   
 • Budujemy wodociągi

  Budujemy wodociągi

  2021.08.24

  Lato w Miejsko-Gminnym Zakładzie Wodociągowym obfitowało w postępowania związane z budową lub rozbudową infrastruktury wodociągowej.

   

 • Nowa kuchnia w SP w Serocku

  Nowa kuchnia w SP w Serocku

  2021.07.23

  Po przeprowadzeniu dwóch postępowań, z których pierwsze zostało unieważnione, 16 lipca została zawarta umowa na realizację robót budowlanych. Wykonawcą prac jest konsorcjum firm: Marek Siuchta Usługi Budowlane – Lider i „EL-SERWIS” Kowalina Sp. Jawna – Partner. Wartość robót wynosi 1 596 686,09 zł brutto. W ramach zadania planuje się przeprowadzenie gruntownego remontu pomieszczeń kuchni i stołówki szkolnej.

   

Stronicowanie