Rotator zdjęć

Główna treść strony Inwestycje gminne

Inwestycje gminne

Stronicowanie

 • Ku budowie windy w budynku OPS

  Ku budowie windy w budynku OPS

  2022.04.08

  8 kwietnia dokonaliśmy wyboru najkorzystniejszej oferty w postępowaniu dotyczącym opracowania analizy możliwości i projektu technicznego instalacji windy obsługującej budynek OPS i ZOSIP (ul. Kościuszki 15 w Serocku). Zakładamy że w tym roku zakończymy część formalną tego zadania, a roboty budowlano-montażowe zrealizujemy w roku 2023.

 • Budowa boiska w Jadwisinie

  Budowa boiska w Jadwisinie

  2022.04.08

  Rozpoczęły się już prace w terenie związane z budową pełnowymiarowego boiska o sztucznej nawierzchni w Jadwisinie. Boisko powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie Szkoły Podstawowej. Na realizację zadania pozyskaliśmy środki w ramach Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych w kwocie ponad 7,2mln zł.

 • Inwestycje realizowane ze środków zewnętrznych

  Inwestycje realizowane ze środków zewnętrznych

  2022.04.08

  W terenie można już zauważyć prace budowlane realizowane w obszarze inwestycji, na które pozyskaliśmy w ostatnim czasie środki zewnętrzne w ramach Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.

 • Budowa dróg

  Budowa dróg

  2022.04.06
  W ubiegłym tygodniu ponownie ogłosiliśmy wszczęcie dwóch postępowań, dotyczących wykonania projektów z branży drogowej. Pierwszy dotyczy ul. Norwida w Serocku, drugi – budowy skrzyżowania z drogi krajowej (ul. Zakroczymska w Serocku) z drogą prowadzącą do tzw. „strefy gospodarczej”.

  Jest to już druga próba wyłonienia wykonawcy tych zadań. Poprzednia, z powodu zbyt wysokich ofert, zakończyła się unieważnieniem postępowań.
 • Budynki dostępne dla osób niepełnosprawnych

  Budynki dostępne dla osób niepełnosprawnych

  2022.04.06
  Trwa postępowanie mające na celu wyłonienie wykonawcy prac projektowych, dotyczących zwiększenia dostępności budynku OPS i ZOSiP dla osób poruszających się na wózkach. Podstawowym celem zadania będzie przeanalizowanie możliwości instalacji windy, mającej obsłużyć wszystkie kondygnacje oraz zaprojektowanie zmian w budynku, wynikiem których będzie umożliwienie niepełnosprawnym dotarcia na wszystkie piętra.

  Termin składania ofert upływa 8 kwietnia.

Stronicowanie