Rotator zdjęć

Główna treść strony 2023 rok

14 października Dzień Edukacji Narodowej

Szanowni Państwo,

14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji pragniemy złożyć najlepsze życzenia nauczycielom, pedagogom oraz wszystkim pracownikom oświaty, którzy każdego dnia dbają o edukację i wychowanie naszych dzieci i młodzieży.

Dziękujemy za ogromne zaangażowanie i profesjonalizm, z jakim wykonują Państwo swoją pracę. Każdego dnia podejmujecie się niezwykle ważnego zadania, jakim jest kształtowanie umysłów naszych podopiecznych. To właśnie dzięki Państwu, nasze dzieci mają zapewniony dostęp do wiedzy niezbędnej do zrozumienia współczesnego świata.

Dziękujemy za serce, jakie Państwo wkładacie we wszystkie edukacyjne inicjatywy. Jesteśmy głęboko przekonani, że Wasza pasja i entuzjazm, które wspierają proces nauczania, będą skutkowały wychowaniem kolejnego pokolenia dojrzałych, rozważnych, odpowiedzialnych i pełnych ambicji Polaków, którzy będą gotowi do zmiany świata na lepsze.

W tym wyjątkowym dniu pragniemy złożyć wszystkim nauczycielom, pedagogom oraz pracownikom oświaty najlepsze życzenia, sukcesów w pracy pedagogicznej i zawodowej, realizacji wszelkich planów, a także niegasnącego zapału w podejmowaniu trudów codziennych wyzwań.

Przewodniczący Rady Miejskiej w Serocku, Mariusz Rosiński

Burmistrz Miasta i Gminy Serock, Artur Borkowski

 

wstecz