Rotator zdjęć

Główna treść strony 2022 rok

Możliwość uzyskania zwolnienia podatkowego dla nowych inwestycji

Od stycznia 2022 została wprowadzona nowa Mapa Pomocy Publicznej na lata 2022-2027.

W związku ze zmianą przepisów prawie cały Region Warszawski Stołeczny został wyłączony z możliwości udzielania wsparcia. Od tej reguły są jednak wyjątki. Gmina Serock jest regionem, gdzie nadal możliwe jest uzyskanie zwolnienia podatkowego z tytułu nowej inwestycji.

Wsparcie jest przeznaczone dla działalności produkcyjnej, również dla projektów związanych z usługą magazynowania oraz dla nowoczesnych usług dla biznesu (IT/BPO/SSC).

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. udziela wsparcia w postaci zwolnienia z podatku CIT dla osób prawnych/ PIT dla osób fizycznych, prowadzących działalność gospodarczą w związku z nową inwestycją, a Urząd Miasta i Gminy w Serocku pomaga w kontakcie ze strefą.

Zamierzamy  wspólnie z ŁSSE S.A  zorganizować spotkanie konsultacyjne, podczas którego specjaliści przedstawią obowiązujące przepisy PSI (Polska Strefa Inwestycji). Przedsiębiorcy będą mogli dowiedzieć się z jakiego tytułu i w jakiej wysokości przysługuje zwolnienie, jakie inwestycje mogą być nim objęte i jakie warunki należy spełnić by wsparcie uzyskać.  

Swoje zainteresowanie uczestnictwem w spotkaniu  prosimy zgłaszać za pośrednictwem Urzędu Miasta i Gminy w Serocku, pod numerem tel.: 22 782 88 31 , e-mail: j.szymanski@serock.pl

lub pod numerem telefonu: 22 782 88 27, e-mail: o.korniychuk@serock.pl 

Więcej informacji oraz prezentacje znajdziecie Państwo na naszej stronie w zakładce „Invest In Serock”.

  • plakat - zwolnienie z podatku CIT

wstecz