Rotator zdjęć

Główna treść strony 2022 rok

Weekend 24-25 września w Serocku

IZBA PAMIĘCI I TRADYCJI RYBACKICH W SEROCKU
W sezonie letnim Izba Pamięci i Tradycji Rybackich czynna jest w każdy weekend (z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy) od 11.30 do 17.30. Wstęp bezpłatny. Więcej TUTAJ.

WYSTAWY OUTDOOROWE
Podczas weekendowego spaceru warto obejrzeć wystawę przygotowaną na 5. urodziny Izby Pamięci w Serocku, zawieszoną przy budynku Izby, ul. św. Wojciecha. Obok Izby można obejrzeć nową wystawę prezentującą na fotografiach, jak zmienił się Serock w ciągu ponad czterdziestu lat. Przy ratuszu miejskim natomiast można się zapoznać z wystawą przygotowaną na 25-lecie otwarcia ratusza.

TARGOWISKO
Przypominamy, że oprócz targu, który tradycyjnie odbywa się na serockim rynku, rolnicy i ich domowników mogą handlować na wyznaczonym do tego miejscu przy ul. Zacisze. To dobra okazja, aby uruchomić proces kupna/sprzedaży produktów od lokalnych rolników. Zachęcamy do korzystania z tego wariantu. Więcej TUTAJ.

OTWARCIE BOISKA W JADWISINIE
24 września (sobota) o godz. 9:30 nastąpi uroczyste otwarcie boiska sztucznego w Jadwisinie. Zaraz po nim na nowo otwartym boisku rozpocznie się piłkarski turniej międzynarodowy Twin Cities Serock Cup 2022. Serdecznie zapraszamy!

TEATR MŁODEGO WIDZA
"Piracka przygoda" w wykonaniu Teatru JUMAJA. Spektakl odbędzie się 24 września 2022 r. o godz. 10:00 w sali widowiskowej Centrum Kultury i Czytelnictwa w Serocku. Wstęp wolny! Liczba miejsc ograniczona - zapisy w sekretariacie CKiCz i pod nr tel. 22 782 80 70.

V NADNARWIAŃSKIE SPOTKANIE ZE SZTUKĄ
Zapraszamy na "V Nadnarwiańskie spotkanie ze sztuką". Spotkanie odbędzie się 25 września 2022 r. o godz. 18:00 w sali widowiskowej w Centrum Kultury i Czytelnictwa w Serocku.

APLIKACJA GMINNA „SEROCK”
Wszystkie powyższe informacje, zaproszenia na przedsięwzięcia oraz szereg informacji praktycznych znajdziecie na naszej nowej, gminnej, aplikacji SEROCK. Gorąco zachęcamy do jej pobrania na Państwa smartfony. Więcej informacji TUTAJ.

  • plakat tcsc poprawiony
  • tmw 2022-09 w
  • nadnarwianskie 2022a w
  • apka
  • Izba Pamici

wstecz