Rotator zdjęć

Główna treść strony 2022 rok

Weekend 5 - 7 sierpnia w Serocku

Jak co weekend zapraszamy Państwa serdecznie do udziału w lokalnych wydarzeniach!
 
 
KONCERT ZESPOŁU APOZA
05.08 na plaży w Serocku o godzinie 19:00 odbędzie się koncert zespołu APOZA. Zapraszamy Państwa na tańce i wspólne śpiewanie.
 
FESTIWAL ANDRZEJA KONDRATIUKA
6.08 o godzinie 20:00 na serockiej plaży obędzie sę Festiwal Andrzeja Kondratiuka - pokaz filmu "Pełnia"
 
FONTANNA MUZYKI
7.08 o godzinie 18:00 na serockim rynku rozpocznie się kolejny koncert z cyklu Fontanna Muzyki. Tym razem wystąpi przed Państwem Kwartet Puzonowy "Ta ostatnia nadzieja".
 
STRZEŻONE KĄPIELISKO
Nad bezpieczeństwem osób korzystających z kąpieliska przy ul. Retmańskiej (plaża miejska), w godzinach 10.00-18.00, czuwać będą ratownicy. Otwarty będzie także budynek sanitarny. Czynny jest także wodny plac zabaw, zapraszamy do korzystania, w godzinach 10.00-18.00.
 
IZBA PAMIĘCI I TRADYCJI RYBACKICH W SEROCKU
W sezonie letnim Izba Pamięci i Tradycji Rybackich czynna jest w każdy weekend (z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy) od 11.30 do 17.30. Wstęp bezpłatny.
 
WYSTAWY OUTDOOROWE
Podczas weekendowego spaceru warto obejrzeć wystawę przygotowaną na 5. urodziny Izby Pamięci w Serocku, zawieszoną przy budynku Izby, ul. św. Wojciecha. Obok Izby można obejrzeć nową wystawę prezentującą na fotografiach, jak zmienił się Serock w ciągu ponad czterdziestu lat. Przy ratuszu miejskim natomiast można się zapoznać z wystawą przygotowaną na 25-lecie otwarcia ratusza.
 
TARGOWISKO
Przypominamy, że oprócz targu, który tradycyjnie odbywa się na serockim rynku, rolnicy i ich domownicy mogą handlować na wyznaczonym do tego miejscu przy ul. Zacisze. To dobra okazja, aby uruchomić proces kupna/sprzedaży produktów od lokalnych rolników. Zachęcamy do korzystania z tego wariantu.
 
STATEK Z WARSZAWY DO SEROCKA
Z Warszawy do Serocka można przypłynąć statkiem wycieczkowym.
 
REJSY PO JEZIORZE ZEGRZYŃSKIM
Jak co roku zachęcamy Państwa do skorzystania z rejsów statkiem po Jeziorze Zegrzyńskim. Statek wypływa z serockiego molo w soboty i niedziele o godzinach: 11.00, 12.00 i 13.00. Bilety dostępne są u armatora statku, w cenie: 25 zł bilet normalny, 10 zł – dla posiadaczy Karty Serocczanina, 15 zł – bilet ulgowy (dzieci do 17 lat, studenci, seniorzy 70+). Zapraszamy także do przepłynięcia katamaranem, na który można zabrać rower, na trasie Serock-Cupel-Arciechów (i z powrotem). Szczegóły na plakacie.
 
APLIKACJA GMINNA „SEROCK”
Wszystkie powyższe informacje, zaproszenia na przedsięwzięcia oraz szereg informacji praktycznych znajdziecie na naszej nowej, gminnej, aplikacji SEROCK. Gorąco zachęcamy do jej pobrania na Państwa smartfony.
  • plakat
  • plakat
  • plakat
  • Koncert Puzonowy
  • pełnia
  • apoza

wstecz