Rotator zdjęć

Główna treść strony 2022 rok

Rozpoczynamy rozbudowę szkoły w Jadwisinie!

22 czerwca odbyło się uroczyste rozpoczęcie inwestycji pn. „Przebudowa i rozbudowa istniejącego budynku Szkoły Podstawowej im. Jerzego Szaniawskiego w Jadwisinie”, realizowanej przez spółkę Serockie Inwestycje Samorządowe sp. z o.o. W uroczystości uczestniczył Pan Łukasz Kudlicki – Szef Gabinetu Ministerstwa Obrony Narodowej, Pan Artur Borkowski – Burmistrz Miasta i Gminy Serock,  Pan Mariusz Rosiński – Przewodniczący Rady Miejskiej w Serocku, Pan Jarosław Pielach – Radny Rady Miejskiej oraz Pan Marcin Kowalski – Prezes Zarządu firmy EKO-INVEST, któremu prezes Spółki Serockie Inwestycje Samorządowe, Pan Marek Bąbolski przekazał dziennik budowy. 

Zadanie otrzymało dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki z programu Sportowa Polska, w kwocie 1.712.900 zł netto.

W ramach inwestycji powstanie między innymi sala gimnastyczna z boiskiem do koszykówki, boiskami treningowymi i boiskami do siatkówki oraz z pomieszczeniami socjalnymi, technicznymi i magazynowymi. Obok wybudowane zostanie nowe boisko wielofunkcyjne o nawierzchni z trawy syntetycznej, plac zabaw z siłownią oraz infrastruktura w ramach zagospodarowania terenu.  Wykonawcą inwestycji będzie firma EKO-INVEST, Kielce, Prezes Zarządu Marcin Kowalski. Cała kwota zadania opiewa na 13.192.002,31 zł brutto. Zakończenie inwestycji przewidziano na koniec stycznia 2024 roku.

  • rozbudowa szkoły w Jadwisinie
  • rozbudowa szkoły w Jadwisinie

wstecz