Rotator zdjęć

Główna treść strony #Szczepimysię

#Szczepimy_się

Szczepienia przeciwko Covid-19 realizowane są w:

SPZOZ w Serocku (przy ul. Kędzierskich 2) 22 782 66 00/01,

SPZOZ w Serocku - filia w Zegrzu (przy ul. Drewnowskiego 1) 22 611 19 77,

GoldenMED (przy ul. Pułtuskiej 53 D), tel. 22 100 41 10.

Na szczepienia obowiazują zapisy (zapisać się można telefonicznie oraz innymi dostępnymi sposobami).

 

Do szczepienia kwalifikuje lekarz, co jest ważne szczególnie w przypadku szczepienia dzieci powyżej 5 r.ż., przy których konieczna jest obecność lekarza w zespole.

W obu punktach (SPZOZ w Serocku i Zegrzu) można się zaszczepić zarówno pierwszą dawką jak i dawką przypominającą szczepionkami: Pfizer, Moderna, Johnson&Johnson.

MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z TRANSPORTU:

Miasto i Gmina Serock zapewni transport osobom zarejestrowanym na szczepienie, które nie mogą dotrzeć do punktu szczepień samodzielnie. Mogą z niego skorzystać osoby, które:

  • posiadają aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N lub odpowiednio I grupę z ww. schorzeniami,
  • mają trudności z dostępem do punktu szczepień (np. osoby starsze, niemające możliwości samodzielnego dojazdu do punktu szczepień)

Zgłoszenie zapotrzebowania na transport realizowane są pod nr tel. 506 368 913, w dni robocze, w godzinach 8.00- 15.00.

MOBILNY PUNKT SZCZEPIEŃ:

Z mobilnych punktów szczepień na COVID-19 mogą skorzystać osoby, które nie mogą samodzielnie dotrzeć na szczepienie, także przy wykorzystaniu transportu wspomnianego wyżej. Zapotrzebowanie na skorzystanie z mobilnego punktu szczepień można zgłaszać w wybranym punkcie szczepień podczas rejestracji.

  • szczepimy sie