Rotator zdjęć

Główna treść strony 2021 rok

Konsultacje tras kolei Zegrze -Przasnysz

Rozpoczynamy zapowiadany wcześniej proces konsultacyjny, dotyczący wariantów tras linii kolejowej  Zegrze-Przasnysz. Przedstawiciele biura projektowego zaplanowali trzy spotkania konsultacyjne. Odbędą się one w formule online w dniach 22, 23 i 28 czerwca br.

Mieszkańców naszej gminy, a także gmin Nieporęt, Pokrzywnica i Pułtusk zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniu 28 czerwca o godzinie 18.00. Poniżej zamieszczamy link do spotkania:

Poniedziałek, 28 czerwca 2021 r., godzina 18:00

Mieszkańcy gmin: Nieporęt, Serock, Pokrzywnica Pułtusk
https://global.gotomeeting.com/join/978306701
Kod dostępu: 978-306-701
Dla osób korzystających z platformy GoToMeeting po raz pierwszy: https://global.gotomeeting.com/install/978306701

Poniżej przedstawiamy materiały do pobrania (proponowane warianty tras linii kolejowej). Pamiętajmy, że charakter zaproponowanych tras jest wstępny. Konsultacje społeczne mają za zadanie poznać Państwa opinie, które będą niezbędne w dalszej pracy nad projektem i posłużą jego zoptymailizowaniu.

Aby otworzyć pliki .kmz (pliki z wariantami tras) przy pomocy przeglądarki internetowej (Mozilla Firefox, Goolge Chrome, Microsoft Edge) należy:

  1. W pierwszej kolejności pobrać załączone pliki z rozszerzeniem .kmz na swój komputer.
  2. Wejść na adres https://www.google.pl/intl/pl/earth/ i wybrać „Otwórz Google Earth” (z lewej strony ekranu).
  3. Następnie wybrać „Projekty” na pasku po lewej stronie ekranu. Po rozwinięciu menu wybrać „Otwórz” a następnie „Importuj plik KML z komputera” i wybrać jeden z plików w formacie .kmz

Pliki z trasami dostępne są także na dysku google: https://drive.google.com/drive/folders/1H9VxLY7kHqltIv6jC501td7bsqonKeRG 

  • google earth

wstecz