Rotator zdjęć

Główna treść strony 2021 rok

Praca zamiast zasiłku - nowy nabór

Drodzy czytelnicy, bardziej niż kiedykolwiek najsłabsi mieszkańcy naszego powiatu potrzebują pomocy. Nasza instytucja - Powiatowe Centrum Integracji Społecznej w Legionowie od  ponad 6 lat wpiera osoby w trudnej sytuacji. Osoby w potrzebie kierowane są do nas przeważnie przez Ośrodek Pomocy Społecznej. Zdarza się też, że dowiadują się o nas od znajomych, które korzystały z naszej pomocy.

Mimo że robimy wszystko, żeby dotrzeć do potrzebujących ciągle jest w tej kwestii wiele do zrobienia. Osoby w kryzysie nie przeczytają o nas na Facebooku, na naszej stronie, czy na banerze w starostwie powiatowym. Codzienne problemy sprawiają, że koncentrują się na przeżyciu kolejnego dnia, nie są obecni w mediach społecznościowych i nie serfują po Internecie. Żadna informacja nie dotrze do nich tak jak dobre słowo i wskazanie miejsca do którego mogą się zwrócić.

Dlatego też zwracamy się do Państwa z prośbą, przeczytajcie informację na plakacie i zachowajcie ją w pamięci. Jeśli w Waszej rodzinie, w sąsiedztwie, na skwerze jest osoba, której być może potrzebna jest pomoc, skierujcie ją do Powiatowego Centrum Integracji Społecznej w Legionowie, na ul. Warszawską 74 w Legionowie.

Wielokrotnie przekonaliśmy się, że sposób, w jaki pomagamy, to jest właściwa droga. Wiele rozwiązanych problemów, wiele wyprostowanych losów daje nam poczucie, że to, co robimy ma sens.

Jesteśmy dostępni w biurze przy ul. Warszawskiej 74 oraz pod nr tel. 22 732 15 58. Można też do nas napisać: biuro@cis.legionowski.pl

  • Praca zamiast zasiłku - plakat Powiatowego Centrum...

wstecz