Rotator zdjęć

Główna treść strony 2021 rok

Szczepienia w sobotę 16 października

16 października w Tymczasowym Punkcie Szczepień w budynku ratusza szczepienia będą realizowane szczepionką Johnson&Johnson (wyłącznie powyżej 18. roku życia) oraz szczepionką firmy Pfizer (osoby powyżej 12 r.ż.).

Każda osoba, która w tym czasie zgłosi się do punktu, będzie mogła zaszczepić się bez konieczności wcześniejszego umówienia wizyty. Punkt będzie czynny w godzinach 8.00 - 13.00.

Z myślą o najmłodszych pacjentach w wieku 12-15 lat, przez cały czas dostępny będzie lekarz udzielający kwalifikacji lekarskiej. Podczas szczepienia dzieci przeciw COVID-19 konieczna jest obecność rodzica lub opiekuna prawnego, który wyrazi zgodę na szczepienie.

W punkcie osoby 50+, które posiadają już skierowanie, będa mogły przyjąć trzecią dawkę, przypominającą. 

Opiekę medyczną w punkcie zapewni SP ZOZ w Serocku. Tymczasowy punkt szczepień wyposażony jest w odpowiednią infrastrukturę organizacyjno-techniczną zgodną z wymogami Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia. Do dyspozycji pacjentów jest stanowisko obsługiwane przez wykwalifikowany personel medyczny. Pacjenci przyjmowani będą w nim przy zachowaniu reżimu sanitarnego zgodnie z aktualnymi wytycznymi.

Tymczasowy Punkt Szczepień w serockim ratuszu zorganizowanym został przez Urząd Miasta i Gminy w Serocku przy współpracy z SP ZOZ w Serocku.

Szczepimy:
☑ dorosłych i dzieci powyżej 12 roku życia
☑ cudzoziemców
☑ bez wcześniejszych zapisów
☑ przy wsparciu wykwalifikowanego zespołu medycznego z SP ZOZ Serock
☑ w godz. 8.00-13.00
 
Poziom zaszczepienia mieszkańców w gminie Serock TUTAJ. 

Przypominamy, że w październiku w gminie Serock funkcjonowały będa dodatkowe punkty, w których zarówno dorośli jak i dzieci powyżej 12. r.ż. będą mogły się zaszczepić przeciwko Covid-19. Więcej TUTAJ. 
  • szczepienia

wstecz