Rotator zdjęć

Główna treść strony 2021 rok

Nowy numer Informatora Gminy Serock

Oddajemy w Państwa ręce kolejny numer Informatora Gminy Serock. Prezentujemy w nim przede wszystkim opracowany dla Miasta i Gminy Serock System Informacji Miejskiej. Tablice kierunkowe, tablice numeryczne, tablice informacyjne – naścienne i wolnostojące, wszystkie odpowiadające opracowanym obszarom i tematom już niedługo zaczną sukcesywnie pojawiać się w przestrzeni gminy. Już teraz zapraszamy Państwa do wykonania tabliczek porządkowych, zgodnych z serockim SIM. Możecie to zrobić na przykład u nowych partnerów Karty Serocczanina, którzy na tę usługę zaproponowali rabat dla posiadaczy Karty.

Ponadto opisujemy działania inwestycyjne, zapraszamy do nowo otwartego ośrodka zdrowia w Zegrzu, zachęcamy do skorzystania z dotacji służących ochronie środowiska. Tutaj również mamy niespodziankę dla posiadaczy Karty Serocczanina, którzy mogą uzyskać wyższe kwoty dotacji.

Nie zapominamy o ważnych okazjach. W tym roku obchodzimy 230. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja, 200. rocznicę śmierci Napoleona Bonapartego czy 140. rocznicę Ochotniczej Straży Pożarnej w Serocku. Zachęcamy do przeczytania artykułów okolicznościowych oraz wywiadu z Panem Sławomirem Czerwińskim – prezesem OSP Serock.

Zapraszamy także do udziału w planowanych na maj przedsięwzięciach – aktualne informacje, ze względu na zmieniające się obostrzenia, znajdują się na stronach organizatorów: www.kultura.serock.pl i www.sis.serock.pl.

 

  • autor: Redakcja
  • Informator Gminy Serock

wstecz