Rotator zdjęć

Główna treść strony 2021 rok

Konkursy z okazji Dnia Ziemi

Zachęcamy uczniów szkół podstawowych oraz gospodarstwa domowe z terenu Miasta i Gminy Serock do wzięcia udziału w konkursie #serockdlaziemi, którego celem jest propagowanie konieczności ochrony środowiska w miejscu zamieszkania oraz wzbudzenie zainteresowania różnorodnością lokalnej fauny i flory.

Zadaniem konkursowym dla uczniów szkół podstawowych jest wykonanie lapbooka, przedstawiającego różnorodność lokalnej fauny i flory. Zadanie dla gospodarstw domowych polega na nagraniu filmu za pomocą aplikacji TikTok, którego motywem przewodnim będą codzienne działania podejmowane przez wszystkich domowników na rzecz zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska. Tematyka filmu dotyczyć musi działań służących ochronie środowiska, realizowanych podczas dnia codziennego, np. w domu, w czasie spacerów, czy podczas zakupów.

Warunkiem udziału w konkursie jest wypełnienie i dostarczenie do siedziby urzędu formularza zgłoszeniowego, wykonanego lapbooka lub filmu nagranego na płytę CD.

Gotowe prace należy składać w terminie od 21 kwietnia do 04 maja br. w kancelarii ogólnej Urzędu Miasta i Gminy w Serocku.

Pełny regulamin konkursu dostępny TUTAJ:

 

Zachęcamy do udziału w konkursie! Na Laureatów czekają nagrody!

  • plakat konkursowy

wstecz