Rotator zdjęć

Główna treść strony Przedsiębiorcy w sytuacji epidemii

Wspieramy lokalnych przedsiębiorców
SEROCK #NieChceByśUpadł

Sytuacja związana z epidemią koronawirusa niesie ze sobą wiele wyzwań. Nie ma w tej chwili takiej sfery życia, w której nie musielibyśmy na nowo zdefiniować swoje obowiązki, potrzeby, oczekiwania. Trudno nie zauważyć, że wprowadzane kolejne zakazy i nakazy - choć służą ochronie naszego zdrowia i życia, to wymagają przetransformowania dotychczasowych doświadczeń i wyznaczenia nowych kierunków funkcjonowania.

Jesteśmy świadomi w jaki sposób ta sytuacja wpływa również na lokalny rynek: prywatne - małe, średnie i duże przedsiębiorstwa, małe rodzinne biznesy, indywidualnych wytwórców. Dokładamy starań, by wspólnie chronić miejsca pracy naszych mieszkańców.

Przygotowaliśmy dla Państwa miejsce, w którym znajdziecie niezbędne informacje, co do form pomocy oferowanych przez polski rząd, serocki samorząd i różnego rodzaju instytucje.

W tym miejscu zapraszać będziemy także Państwa na różnego rodzaju webinary i przedsięwzięcia organizowane online dla przedsiębiorców.

Uwaga: Menu po lewej stronie jest rozwijalne. Charakterystyczne trzy kreseczki przy niektórych tytułach oznaczają, że w tej zakładce jest więcej podstron. Prosimy o rozwinięcie menu i wybranie treści, które Państwa interesują.

Aby przejść bezpośrednio do informacji o wsparciu jakie proponuje serocki samorząd prosimy kliknąć TUTAJ.

  • pigułka dla przedsiębiorcy w czasie epidemii