Rotator zdjęć

Główna treść strony 2020 rok

Konkurs z okazji Dnia Czystego Powietrza

Z okazji dnia Czystego Powietrza, który obchodzony jest w Polsce 14 listopada zachęcamy wszystkich uczniów ze szkół podstawowych z terenu Miasta i Gminy Serock do udziału w konkursie na ulotkę promującą ochronę powietrza,  którego celem jest skierowanie uwagi uczniów z terenu Miasta i Gminy Serock na niebezpieczeństwa wynikające ze spalania odpadów w paleniskach domowych oraz popularyzacja działań z zakresu zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska.

Zadaniem konkursowym jest wykonanie ulotki promującej ochronę powietrza, której motywem przewodnim będą  zagrożenia wynikające ze spalania odpadów w paleniskach domowych. Najciekawsze ulotki, wzbogacone na drugiej stronie o zapisy z uchwały antysmogowej zostaną wydrukowane i rozkolportowane wśród mieszkańców Miasta i Gminy Serock.

Warunkiem udziału w konkursie jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz dołączenie pracy konkursowej wykonanej techniką malarską lub rysunkową. Ulotka powinna zawierać własne hasło promujące ochronę powietrza oraz propozycję graficzną.

Gotowe prace należy zeskanować i przesłać w formacie PDF na adres  ochronasrodowiska@serock.pl do dnia 4 grudnia 2020 r.

Zachęcamy do udziału w konkursie! Na Laureatów czekają nagrody!

zdjęcie ze strony komarpol.pl

 

W załączeniu pełny regulamin konkursu:

 

wstecz