Rotator zdjęć

Główna treść strony 2020 rok

20 maja urząd w Serocku zostanie otwarty dla interesantów

Od 20 maja zostanie otwarty dla interesantów Urząd Miasta i Gminy w Serocku - obsługa interesantów będzie prowadzona wyłącznie na parterze ratusza, zgodnie z wymogami obowiązującymi z powodu epidemii Covid-19. W wyznaczonej dla Interesantów strefie jednocześnie będą mogły przebywać 3 osoby, które powinny posiadać maseczki osłaniające usta i nos.

Informacji i wskazówek dotyczących sposobu załatwiania spraw urzędowych będzie udzielał dyżurujący pracownik.

Poniedziałkowe przyjęcia interesantów przez burmistrza i jego zastępcę, będą możliwe nadal wyłącznie w trybie telefonicznym pod nr 22 782 88 05, w godz. 12.00 – 15.00 lub w czasie videokonferencji możliwej poprzez aplikację webex. Link do meetingu https://meetingsemea14.webex.com/join/burmistrz będzie aktywny w godz. 12.00 – 15.00. Użytkownicy korzystający z tej formy rozmowy będą zapraszani do rozmowy w kolejności zgłoszeń przez aplikację. Zapytania i wnioski można również kierować na adres e-mail: burmistrz@serock.pl.

Przewodniczący Rady Miejskiej w Serocku będzie pełnił dyżur telefoniczny  w godz. 18.30 – 20.30 pod nr 798 894 440. Zapytania i wnioski można również kierować na adres e-mail: m.rosinski@serock.pl 

W najbliższym czasie na parterze urzędu zostanie otwarte Biuro Obsługi Interesantów, które usprawni załatwianie spraw w serockim ratuszu. O jego otwarciu poinformujemy wkrótce.

 

wstecz