Rotator zdjęć

Główna treść strony 2020 rok

Uwaga, konkurs!

Zachęcamy gospodarstwa domowe z terenu Miasta i Gminy Serock do udziału w konkursie „Segreguję śmieci, o środowisko dbam”, którego celem jest popularyzacja działań z zakresu zrównoważonego rozwoju, ochrony środowiska oraz prawidłowego gospodarowania odpadami komunalnymi.

Zadaniem konkursowym jest przygotowanie krótkiego fotoreportażu (maksymalnie 4 minuty filmu lub 20 zdjęć z dokładnym opisem), którego motywem przewodnim będzie hierarchia postępowania z odpadami komunalnymi. Tematyka reportażu  dotyczyć musi działań służących ochronie środowiska oraz zrównoważonemu rozwojowi realizowanych podczas dnia codziennego - zarówno w pacy, w szkole, jak i w czasie wolnym, m. in. w domu, w czasie spacerów, podczas zakupów.

Warunkiem udziału w konkursie jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz dołączenie filmu na płycie CD lub zdjęć wykonanych aparatem na płycie CD lub wydrukowanych na papierze wraz z dokładnym opisem, co przedstawia zdjęcie.

Gotowe prace należy złożyć w terminie od 1 do 31 marca br. w kancelarii ogólnej Urzędu Miasta i Gminy w Serocku lub wysłać na adres Urząd Miasta i Gminy w Serocku, ul. Rynek 21, 05-140 Serock.

Pełny regulamin konkursu dostępny TUTAJ.

Zachęcamy do udziału w konkursie! Na Laureatów czekają nagrody!

  • autor: Referat Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa

wstecz