Rotator zdjęć

Główna treść strony 2020 rok

UWAGA! Zapraszamy na spotkanie informacyjne w sprawie obwodnicy aglomeracji warszawskiej

Pragniemy zaprosić Państwa na spotkanie informacyjne, dotyczące opublikowanych planów budowy obwodnicy Aglomeracji Warszawskiej oraz linii kolejowej nr 20, w ramach inwestycji budowy Centralnego Portu Komunikacyjnego.

KIEDY: 2 marca 2020 roku, godzina 17.00
GDZIE: sala widowiskowa Centrum Kultury i Czytelnictwa w Serocku, ul. Pułtuska 35, Serock.

Na spotkaniu pragniemy poddać pod dyskusję zgromadzonych, zaprezentowane w wyłożonym do konsultacji Strategicznym Studium Lokalizacyjnym Inwestycji Centralnego Portu Komunikacyjnego, warianty budowy tzw. obwodnicy Aglomeracji Warszawskiej (przyszła droga S50) oraz linii kolejowej nr 20 (Warszawa Choszczówka – Nasielsk), w zakresie w jakim dotyczą one terenu Miasta i Gminy Serock.

Ze względu na planowane w dniu 27 lutego spotkanie Burmistrza Miasta i Gminy Serock z dyrekcją Oddziału Warszawskiego Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad liczymy, że uda się zebrać i przekazać Państwu pełniejsze informacje, co do szczegółów realizacji wspomnianych tras komunikacyjnych.

Zebrane na spotkaniu głosy posłużą do budowy wspólnego stanowiska społeczności Miasta i Gminy Serock, co do zaprezentowanych inwestycji infrastrukturalnych, które zostanie przekazane stronie odpowiedzialnej za ich przygotowanie, w wyznaczonym terminie konsultacji (do 10 marca).

O planach związanych z budową obwodnicy czytaj TUTAJ.

 

  • autor: Referat Gospodarki Gruntami Planowania Przestrzennego i Rozwoju

wstecz