2019 rok

Menu rwd

Remont mostu - komunikat z dnia 5.11.2019 r.

Przypominamy! Z 6 na 7 listopada (od godz. 22.00 do 4.30) nie będzie możliwości przejścia przez most.

Ruch pieszych na moście zostanie wznowiony po pracach związanych z podniesieniem przęsła (7 listopada godz. 4.30).
Szacuje się natomiast, że ruch kołowy (możliwość przejazdu pojazdami) zostanie wznowiony 26 listopada i będzie się odbywał wahadłowo do około 20 grudnia. Planowane zakończenie prac remontowych - do 23 grudnia 2019 r. Inwestor (GDDKiA) zastrzega, że powyższy harmonogram jest uzależniony od warunków atmosferycznych.

Przekazaliśmy Wykonawcy robót Państwa uwagi co do braku możliwości parkowania wzdłuż jezdni. Wykonawca informuje, że jest to sytuacja chwilowa, związana z koniecznością wprowadzenia na most niezbędnego do remontu ciężkiego sprzętu. Prawdopodobnie dziś (5 listopada), najpóźniej 6 listopada - zaplanowane wcześniej miejsca wzdłuż części jezdni (zachodnia strona Narwi) zostaną udostępnione do parkowania.

Zdajemy sobie sprawę, że remont mostu w Wierzbicy niesie ogrom utrudnień. To dla nas wszystkich ogromne wyzwanie. Staramy się aby wprowadzone wspólnie z GDDKiA rozwiązania te utrudnienia zminimalizowały. Na bieżąco przekazujemy Inwestorowi prac remontowych Państwa sugestie i wątpliwości. Prosimy o wyrozumiałość. Państwa wsparcie stanowi ogromną pomoc w podejmowanych na czas remontu rozwiązaniach.

Prosimy o śledzenie bieżących informacji przekazywanych przez naszą stronę i FB (Urząd Miasta i gminy w Serocku). Zachęcamy również do zapisania się do systemu powiadamiania smsowego i pobrania aplikacji BLISKO - szczegóły TUTAJ.

Harmonogram prac, czasowe rozkłady jazdy LKA i wszystkie niezbędne informacje - TUTAJ

wstecz

Powrót do topu strony