Rotator zdjęć

Główna treść strony 2019 rok

Zapraszamy na FESTYN świętowojciechowy

Już w najbliższą sobotę, 25 maja, odbędzie się festyn z okazji Święta Patrona Serocka. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w barwnym korowodzie pod hasłem SAN SEROCK, który poprowadzi Vistula River Brass Band. Będzie barwnie i radośnie. Ubierzcie się w kolorowe stroje, zabierzcie pompony, chorągiewki, kastaniety i co Wam na myśl przyjdzie i dołączcie do korowodu. Wyruszamy o 16.00 ze stadionu miejskiego.

Podczas festynu na rynku zaprezentują się grupy artystyczne z terenu gminy Serock. Obejrzymy także piosenki w wykonaniu członków Teatru piosenki Elżbiety Zapendowskiej. Jako support gwiazdy wieczoru wystąpi Dr Rock - zespół związany z Serockiem nie tylko ROCKIEM, ale również pochodzeniem wokalistki.

Szczególnie zapraszamy na koncert Patrycji Markowskiej z zespołem.

Festyn jest z pewnością jedną z najbardziej oczekiwanych imprez w kalendarzu serockich przedsięwzięć. Tego dnia jednak odbędzie się również III Półmaraton Zegrzyński oraz mecze korfballu. Serdecznie zapraszamy także na Galę Polskiej Ligi Korfballu z ceremonią dekoracji drużyn PLK o godz. 19.30 na scenie głównej podczas festynu.

Tradycyjnie zapraszamy również do Izby Pamięci i Tradycji Rybackich w Serocku, gdzie można obejrzeć multimedialną ekspozycję opowiadająca o dziejach miasta i okolic.

W serockim ratuszu do 31 maja można oglądać wystawę "Każdy kiedyś był dzieckiem". Ekspozycja to zbiór fotografii zrobionych do końca lat 50. XX w., przedstawiających serockie dzieci. Do Państwa dyspozycji jest również monidło - fotostand, przy którym można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Szczegóły na plakatach poniżej.

wstecz