Rotator zdjęć

Główna treść strony 2019 rok

Sportowy weekend w Serocku

Ostatni weekend kwietnia w Serocku obfitował w wydarzenia sportowe.

27 kwietnia na serockim rynku odbyły się Biegi Wojciechowe. Uczestnicy jak zwykle dopisali i licznie stanęli na startach poszczególnych kategorii. Największe emocje towarzyszyły chyba dzieciom, które pokonywały swoje dystanse z wielkim zaangażowaniem, dopingowane hucznie przez swoich bliskich.

Biegacze zmierzyli się w: VII Biegu Wojciechowym na 10 km i na 5 km, Marszu Nordic Walking i „rekreacyjnym” Biegu z książką. Wcześniej odbyły się III Mistrzostwa Powiatu Legionowskiego dzieci i młodzieży w biegach ulicznych.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom poszczególnych kategorii, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział.

Świętowali również Seroccy korfballiści. Po dwóch meczach rozegranych tego dnia serocka drużyna zapewniła sobie tytuł Mistrza Polski. Serdecznie gratulujemy!

W sobotę na serockim rynku miał miejsce również Piknik Ekologiczny z towarzyszącymi mu atrakcjami. Dzieci mogły wziąć udział w konkursach i wygrać ekologiczne upominki, a dorośli odebrać sadzonki drzew i krzewów. Uczestnicy mogli posilić się smakołykami przygotowanymi przez Koła Gospodyń w Ludwinowie Zegrzyńskim i w Gutach.

 

 

wstecz