Rotator zdjęć

Główna treść strony 2018

Czyste powietrze

„Czyste powietrze” – zaproszenie na spotkanie
Zapraszamy Państwa na spotkanie organizowane przez Ministerstwo Środowiska, w trakcie którego będą udzielane informacje na temat zasad udzielania dofinansowania w ramach programu Czyste Powietrze oraz wskazówki dotyczące wypełniania wniosku.
Spotkanie odbędzie się w dniu 4 października br. o godzinie 18:00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Serocku, ul. Pułtuska 68. Będzie to okazja do zadawania pytań i uzyskiwania informacji niezbędnych do wypełnienia wniosków i skorzystania z Programu. Spotkanie poprowadzi ekspert, który przedstawi również problematykę ochrony powietrza oraz epizodów smogowych w tym skutków zdrowotnych i ekonomicznych tych zjawisk.
Podstawowym celem Programu priorytetowego Czyste Powietrze jest poprawa efektywności energetycznej i zmniejszenie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń do atmosfery z istniejących jednorodzinnych budynków mieszkalnych lub uniknięcie emisji zanieczyszczeń powietrza, pochodzących z nowobudowanych jednorodzinnych budynków mieszkalnych.

 

  • autor: Referat Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa

wstecz