Aktualności - kafle

Menu rwd

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO ŚWIĘTOWANIA

W sobotę 26 maja na serockim rynku odbędzie się najważniejsza impreza  Wojciechowego Świętowania. Kulminacją obchodów będzie festyn.

W tym roku  odbędą się koncerty lokalnych zespołów taneczno-wokalnych, a wieczorem wszystkich zebranych gości bawić będzie zespól DEJW. Imprezę poprowadzi Michał Milowicz, którego różne oblicz poznamy także w trakcie jego koncertu. Usłyszymy na żywo piosenkę 600-lecia. Energetyczny koncert zapewni gwiazda wieczoru zespół Enej.  Na zakończenie tradycyjnie odbędzie się pokaz sztucznych ogni.

 

  • ZESPÓŁ DEJW 

Dejw to Artysta młodego pokolenia, który scenę disco polo podbił w bardzo szybkim tempie. Świadczy o tym fakt, że wszystkie jego produkcje stały się ogromnymi hitami (m.in. Pani w kabaretkach, Petarda, Malinowy smak). Wyświetlenia na YouTubie liczone w milionach  dają do myślenia. W skład tej cudownej liczby wchodzi ogromny sukces utworu „Dołeczki”. Fani Dejwa ciągle go zaskakują. Wspomniany utwór przekroczył barierę 20 milionów wyświetleń na YouTube!
 

  • MICHAŁ MILOWICZ

Aktor filmowy, teatralny i musicalowy oraz wokalista. Zadebiutował 1991r.w musicalu "Metro" Janusza Józefowicza w którym zagrał ponad 1000 razy oraz na 20-leciu spektaklu w grudniu 2011r. Związany był z warszawskim Teatrem Studio Buffo. Zagrał m.in. w takich musicalach i spektaklach jak: "Do grającej szafy grosik wrzuć II", "Tyle miłości", "Przeboje", "Obok nas", "Niedziela na Głównym", "Przeżyj to sam". Jest pomysłodawcą, współtwórcą i bohaterem spektaklu "Elvis i ja". Jako "polski Presley" zdobył sobie sympatię wielu fanów, a perfekcyjna kreacja przyniosła mu opinię jednego z najwszechstronniejszych talentów Teatru Studio Buffo.Michał Milowicz ma za sobą również występy w Teatrze Muzycznym Roma. W musicalu "Grease" wcielił się w rolę głównego bohatera - Danny'ego Zuko. W 2003 roku ukazała się jego debiutancka płyta "Teraz wiesz".

Znany odtwórca Elvisa przede wszystkim sam jest twórcą swoich kompozycji zarówno wspaniałej muzyki jak i wartościowych tekstów. Wokalista wykonuje repertuar w szerokim paśmie gatunków muzycznych począwszy od pop, rock, funky, blues a skończywszy na artpopie. Artysta jest bardzo dobrze znany szerokiej Polskiej publiczności. Występował nie tylko na największych Polskich scenach muzycznych ale również był zapraszany wielokrotnie na koncerty zagraniczne m.in. w USA - NEW York, Chicago, Kanada - Toronto , Australia - Melbourne i Perth, gdzie jego koncerty spotkały się z bardzo życzliwym przyjęciem zarówno wśród Polonii jak i gości zagranicznych,  obecnie można go oglądać w Teatrze Capitol w spektaklu ,,Klub Mężusiów " oraz z w dwóch sztukach z którymi jeździ po całej Polsce ,,Maday 2 oraz ,,Mężczyzna Idealny". Założył wraz z kolegami zespół muzyczny ,,Chłopaki nie Płacą" grający smile -pop-rocka autorskiej twórczości z którym od lata koncertuje i nagrywa...

 

  • ZESPÓŁ ENEJ

Grają po sto koncertów rocznie,  na wielu scenach całej Polski ,wygrali Super Premiery w Opolu i pojawili się na sopockich Top Trendach. A mimo to muzycy zespołu Enej – Piotr "Lolek" Sołoducha i Mirosław "Mynio" Ortyński twierdzą, że gwiazdorzenie nie jest w ich stylu.  Dziś mamy przyjemność poinformować Państwa , iż będziemy mogli gościć ich i  u nas  na  „ Wojciechowym świętowaniu”.  Wyjątkowy charakter zespołu ENEJ, jego niezwykła energia, melodyjne kompozycje i bliski kontakt ze słuchaczem  zostały wielokrotnie docenione, co zaowocowało nagrodami, które muzycy od lat dołączają do bogatej kolekcji. Należą do nich między innymi: nagrody główna i internetowa podczas konkursu Super Premiery 2012, Największy Przebój Roku podczas TopTrendy Festiwal 2013, trzy nagrody Eska Music Awards, Super Jedynka w kategorii super zespół w 2015 roku oraz wielokrotnie przebój lata radia RMF FM.

 

Dla lureatów XVII Przeglądu Amatorskiej Twórczosci Scenicznej przewidziano udział w losowaniu nagród w konkursie "Talent" poniżej regulamin konkursu

wstecz

Powrót do topu strony