2018 rok

Menu rwd

Pierwsza dyskusja publiczna w sprawie projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części wsi Dębe już w tym tygodniu

Informujemy, że już w najbliższy czwartek (08.11.2018 r.) o godz. 18.00 oraz poniedziałek (12.11.2018 r.) o godz. 18.00 w OSP Wola Kiełpińska (Szadki 6) zaplanowane są spotkania warsztatowe połączone z dyskusją publiczną, na które zapraszamy w szczególności mieszkańców Dębego, Stanisławowa (pierwsze spotkanie) oraz Ludwinowa Dębskiego, Bolesławowa i Gutów (drugie spotkanie). Podczas spotkań przedstawimy i przybliżymy projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obejmującego tereny strefy przemysłowej zlokalizowanej w sąsiedztwie zamkniętego składowiska odpadów w Dębem oraz założenia w nim zawarte, a także, wspólnie z urbanistami którzy będą obecni na obu spotkaniach, postaramy się odpowiedzieć na pytania dotyczącego jego zapisów.

Projekt planu  jest obecnie dostępny do wglądu w siedzibie Urzędu (pok. 51) oraz w wersji elektronicznej pod adresem: www.serock.pl (w aktualnościach oraz w zakładce konsultacje społeczne), www.serock.e-mapa.net (drzewko warstw, zagospodarowanie przestrzenne) lub na platformy mobilne pod adresem: www.serock.e-mapa.mobi.

wstecz

Powrót do topu strony