2018 rok

Menu rwd

Podziękowania od Burmistrza Sylwestra Sokolnickiego

Za nami już kolejne wybory samorządowe. Powoli opadają emocje, cichną komentarze, większość z nas wraca do codziennych obowiązków. Jestem bardzo wdzięczny tym wszystkim mieszkańcom, którzy w  niedzielę 21 października wzięli udział w głosowaniu. Udział w wyborach, to nie tylko obywatelski obowiązek ale również wyraz troski o losy naszej wspólnoty. To także niezwykle cenna postawa dla kształtowania ładu demokratycznego w Polsce. Nie ma bowiem rozwiniętej i trwałej demokracji bez zaangażowania i aktywności obywateli.

Szczególnie serdecznie pragnę podziękować Państwu za oddanie na mnie głosu w wyborach do Rady Powiatu.

W  ciągu ostatnich kilku tygodni odbyłem wraz z Komitetem Wyborczym Artura Borkowskiego wiele spotkań. Każde inne, ale każde jakże ciekawe i pouczające. Te spotkania a zwłaszcza poruszane na nich sprawy i problemy zapadły mi głęboko w pamięci. Dotykają one bowiem w różnym wymiarze każdego z nas. Trzeba się z tymi problemami i potrzebami mieszkańców zmierzyć, choć nie będzie to łatwe. To również wielkie wyzwanie dla nowo wybranego burmistrza, Pana Artura Borkowskiego i Radnych Rady Miejskiej VIII kadencji. Dla mnie to była również okazja, by podziękować raz jeszcze mieszkańcom za lata wspólnej pracy na rzecz naszej wspólnoty lokalnej.

Bardzo dziękuje Paniom i Panom sołtysom, gospodarzom, wszystkim, którzy organizowali i przyjmowali nas w świetlicach, na swoich posesjach i w domach. Bardzo dziękuję Państwu, którzy dość licznie gromadziliście się na spotkaniach. Dziękuje za wiele życzliwości, której doświadczałem zwłaszcza w ostatnich dniach. Panu Arturowi Borkowskiemu, mojemu następcy na stanowisku Burmistrza Miasta i Gminy Serock, oraz Radnym Rady Miejskiej w Serocku gratuluję wyboru i z serca życzę samych sukcesów.  

Koniec jednego jest początkiem czegoś nowego. Mam nadzieję, że będzie jeszcze niejedna okazja  do wspólnych działań, podejmowanych z korzyścią dla naszej Ojczyzny i wspólnoty lokalnej.

Wszystkim Państwu życzę wszelkiej pomyślności osobistej, rodzinnej i zawodowej!

Burmistrz Miasta i Gminy Serock

Sylwester Sokolnicki

 

wstecz

Powrót do topu strony