2018 rok

Menu rwd

Serock na PAIH Expo 2018

25 października, na Stadionie Narodowym w Warszawie, odbyło się ogólnopolskie Forum Wsparcia Polskiego Biznesu za Granicą. W wydarzeniu, organizowanym przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu, uczestniczyli polscy przedsiębiorcy zainteresowani rozwojem swojej działalności na rynkach zagranicznych, przedstawiciele polskich agencji wsparcia biznesu, Biur Zagranicznych Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu, Specjalnych Stref Ekonomicznych, samorządów, Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii. 
O wysokiej randze wydarzenia świadczy udział Premiera Rzeczpospolitej Polskiej Pana Mateusza Morawieckiego oraz Minister Przedsiębiorczości i Technologii, Pani Jadwigi Emiliewicz.

W wydarzeniu uczestniczyli również przedstawiciele Urzędu Miasta i Gminy w Serocku oraz przedsiębiorca z terenu gminy Serock, Pan Marian Moroz, właściciel firmy Z.H.U. Sevroll-Bis, specjalizującej się w produkcji mebli i ich elementów. 
W trakcie Forum prowadziliśmy rozmowy z przedstawicielami Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, o potencjalnych korzyściach płynących dla samorządu z uczestnictwa w tej inicjatywie, z przedstawicielami Agencji Rozwoju Mazowsza S.A. oraz Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu o możliwościach wsparcia promocji terenów inwestycyjnych zlokalizowanych na terenie Miasta i Gminy Serock, o możliwościach wsparcia lokalnych producentów żywności w poszukiwaniu zagranicznych kontrahentów. 

Nasz udział w tym wydarzeniu jest elementem szerszych działań nakierunkowanych na zainteresowanie krajowych lub zagranicznych inwestorów, zlokalizowaniem swojego kapitału na terenie gminy Serock. W tym celu prowadzimy promocję terenów inwestycyjnych zlokalizowanych na terenie Miasta i Gminy, ale również sukcesywnie staramy się budować robocze kontakty z przedstawicielami agencji zajmujących się obsługą inwestorów zagranicznych, jak również wsparciem samorządów w ich pozyskiwaniu.  
 

  • Serock na PAIH Expo 2018

wstecz

Powrót do topu strony