2018 rok

Menu rwd

Festyn z okazji Dnia Dziecka w zegrzyńskim Centrum

W Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki 2 czerwca br. na Strzelnicy Piechoty w Zegrzu odbył się Festyn z okazji Dnia Dziecka, a liczne atrakcje i ładna pogoda spowodowały, że zgromadził on wielu uczestników.
Przybyłe dzieci chętnie ustawiały się do kolejki do skorzystania z eurobungee, dmuchanej zjeżdżalni, zamku z piłeczkami czy też punktów z watą cukrową popcornem, lemoniadą oraz goframi. Dużym zainteresowaniem cieszył również wojskowy sprzęt łączności, broń strzelecka, noktowizja zaprezentowany przez żołnierzy zegrzyńskiego Centrum, czy też saperski z 2 pułku saperów z Kazunia. Pokazana zostało również broń, wyposażenie i pojazdy Straży Ochrony Kolei. Natomiast policjanci z Centrum Szkolenia Policji w Legionowie wystawili wóz edukacyjny oraz motocykl, a z Policji Powiatowej w Legionowie zaprezentowali radiowóz.
Najmłodsi chętnie uczestniczyli również w malowaniu włosów i buziek, a na uczestników czekały także liczne gry i zabawy oraz konkursy (mahjong, piramida celu oraz kółko i krzyżyk). Na festynie chętni mogli spróbować swoich sił w strzelaniu na celność na laserowym symulatorze strzelań czy gaszeniu pożaru. Dla przybyłych osób zorganizowany został także występ zespołu Klang i nie zabrakło również smacznej, wojskowej grochówki.
Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie, a wszystkim dzieciom z okazji ich święta życzymy dużo radości i pogody ducha.

  • autor: Tekst: kpt. Krzysztof Baran Zdjęcia: Klub CSŁiI

wstecz

Powrót do topu strony