2018 rok

Menu rwd

Witamy na nowej stronie

Szanowni Państwo,
oddajemy w Państwa ręce nową stronę Urzędu Miasta i Gminy Serock.
Nowy layout jest odpowiedzią na zmieniające się trendy w tworzeniu stron internetowych. Poniżej przedstawiamy krótką prezentację najważniejszych modułów strony www.serock.pl.

Głównym punktem jest tutaj moduł Aktualności, gdzie zamieszczane będą najważniejsze informacje, zaproszenia, relacje z przedsięwzięć gminnych. Ogłoszenia i komunikaty znajdą się w module „Komunikaty”.

Podstrony z treściami zostały uporządkowane w trzech zakładkach: Dla mieszkańca, Dla turysty i Dla biznesu. Biorąc pod uwagę najczęściej wyszukiwane przez użytkowników hasła, pod aktualnościami utworzyliśmy działy tematyczne. W ten sposób najważniejsze dla internautów treści znalazły się na stronie głównej. Aby zobaczyć wszystkie aktualności z danego działu, wystarczy kliknąć w tytuł danego działu.

W banerach dostępny jest między innymi formularz pytań do burmistrza. Poniżej mogą się Państwo zapisać do urzędowego newslettera i co tydzień otrzymywać na maila wiadomość z zebranymi informacjami.
Warto dodać, że również strony jednostek organizacyjnych zmieniły swoją szatę graficzną.
Mamy nadzieję, że nowy layout przypadnie Państwu do gustu.

UWAGA! Jeśli na Państwa smartfonach strona nie wyświetla się poprawnie, prosimy o usunięcie historii danych z przeglądarek. Jeśli nowa strona nie wyświetla się na Państwa komputerach, prosimy o odświeżenie strony przez naciśnięcie (jednocześnie) Ctrl i F5.

 

  • autor: Referat Komunikacji Społecznej

wstecz

Powrót do topu strony