Rotator zdjęć

Główna treść strony Wspieramy lokalną gospodarkę

Wspieramy lokalną gospodarkę

Stronicowanie

 • Serock na PAIH Expo 2018

  Serock na PAIH Expo 2018

  2018.10.26

  25 października, na Stadionie Narodowym w Warszawie, odbyło się ogólnopolskie Forum Wsparcia Polskiego Biznesu za Granicą. W wydarzeniu, organizowanym przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu, uczestniczyli polscy przedsiębiorcy zainteresowani rozwojem swojej działalności na rynkach zagranicznych, przedstawiciele polskich agencji wsparcia biznesu, Biur Zagranicznych Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu, Specjalnych Stref Ekonomicznych, samorządów, Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii. 
  O wysokiej randze wydarzenia świadczy udział Premiera Rzeczpospolitej Polskiej Pana Mateusza Morawieckiego oraz Minister Przedsiębiorczości i Technologii, Pani Jadwigi Emiliewicz.

   

 • Zaproszenie na II Forum Gospodarcze Powiatu Legionowskiego

  Zaproszenie na II Forum Gospodarcze Powiatu Legionowskiego

  2018.10.11

  Zaproszenie na II Forum Gospodarcze Powiatu Legionowskiego, które odbędzie się w dniu 30 października br. w Poczytalni w Centrum Komunikacyjnym w Legionowie przy ulicy Kościuszki 8 A, w godz. 11.00-15.00.

  Do udziału w wydarzeniu zaproszono ponad 200 przedsiębiorców. Ponadto, uczestnikami spotkania będą reprezentanci administracji publicznej, samorządów lokalnych, instytucji rynku pracy, instytucji pomocy społecznej, podmiotów ekonomii społecznej z terenu powiatu legionowskiego oraz powiatów sąsiednich.

  Wśród gości honorowych będą m.in. Prezesi i Dyrektorzy Biur Powiatowych Izb Gospodarczych z województwa mazowieckiego.

  W załączeniu Program spotkania wraz z klauzulą informacyjną RODO.

   

 • Spotkanie z przedsiębiorcami

  Spotkanie z przedsiębiorcami

  2018.10.08

  5 października w ratuszu odbyło się spotkanie z lokalnymi przedsiębiorcami i przedstawicielami instytucji współpracujących z serockim samorządem. Uroczystość była okazją do wspólnej refleksji nad zmianami jakie zaszły w gminie. Bez wątpienia są one wynikiem dobrej, często wieloletniej, współpracy Urzędu z osobami prowadzącymi różnego rodzaju działalność gospodarczą oraz z instytucjami, które działają w różnych sferach życia społecznego i gospodarczego.

  Serdecznie dziękujemy Państwu za obecność.

   

 • Zaproszenie na targi EXPO 2018

  Zaproszenie na targi EXPO 2018

  2018.10.03

  Zapraszamy serockich eksporterów i inwestorów do udziału w targach PAIH EXPO 2018 - Pierwsze Forum Wsparcia Polskiego Biznesu Za Granicą, które odbędą się 25 października 2018 r. na PGE Narodowy w Warszawie. Wydarzenie będzie miało charakter warsztatowy, co umożliwi firmom pozyskanie praktycznej wiedzy o sposobach działania w zróżnicowanych kulturowo regionach świata. W targach będą uczestniczyć przedstawiciele Urzędu Miasta i Gminy w Serocku. W celu pozyskania szczegółowych informacji, zachęcamy do kontaktu z pracownikami Urzędu pod nr tel. (22) 782 88 27.
  Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje o targach przekazane przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu:

   

 • Konkurs "odpowiedzialni społecznie"

  Konkurs "odpowiedzialni społecznie"

  2018.09.17

  Po raz drugi starosta legionowski Robert Wróbel wspólnie z Powiatowym Centrum Integracji Społecznej w Legionowie (PCIS) zaprasza pracodawców z terenu naszego powiatu do wzięcia udziału w konkursie "Odpowiedzialni Społecznie".

   

 • "Lepszy Biznes" - odbyło się szkolenie dla przedsiebiorców

  "Lepszy Biznes" - odbyło się szkolenie dla przedsiębiorców

  2018.08.30

  Co zrobić, aby Twój biznes stał się lepszy? Jakie techniki marketingowe zastosować w firmie, aby przyciągnąć i zatrzymać klienta? Jak zweryfikować wiarygodność kontrahenta, oraz wiele innych ciekawych informacji uzyskali uczestnicy szkoleń zorganizowanych w dniach 28 – 29 sierpnia w serockim ratuszu.

  „LEPSZY BIZNES Szkolenia dla przedsiębiorców” pokazały, że takie spotkania są potrzebne - świadczyła o tym chociażby frekwencja. Z tego powodu myślimy już o kontynuacji spotkań. Zachęcamy obecnych i przyszłych przedsiębiorców do kontaktu z urzędem w celu przesyłania tematów, przedstawiania problemów, o których warto porozmawiać, które warto poruszyć po to, aby biznes stał się faktycznie lepszy.

  Osoba do kontaktu:
  Małgorzata Popowicz
  Inspektor ds.ewidencji działalności gospodarczej
  22 782 88 35
  e-mail: edg@serock.pl

   

   

 • Budowa sieci światłowodowej

  Budowa sieci światłowodowej

  2018.08.20

  Na terenie Miasta i Gminy Serock Orange Polska buduje sieć światłowodową do wskazanych poniżej placówek oświatowych.

 • Lepszy biznes - szkolenia dla przedsiębiorców

  Lepszy biznes - szkolenia dla przedsiębiorców

  2018.08.09

  Przyjdź na bezpłatne szkolenia, które poprowadzą doświadczeni specjaliści i spraw by Twój biznes stał się lepszy.

 • Kiermasz Rzeczy Używanych

  Kiermasz Rzeczy Używanych

  2018.08.08

  Kiermasze Rzeczy Używanych cieszą się dużym zainteresowaniem, pomimo faktu, że część tegorocznych odbyła się w deszczu. Przed nami jeszcze pięć kiermaszy. Na najbliższy zapraszamy w niedzielę 12 sierpnia.

 • Konkurs - Na Wsi Najlepiej

  Konkurs - Na Wsi Najlepiej

  2018.08.01

  Prowadzisz agroturystykę i pokazujesz swoim gościom, jak wygląda praca rolnika?

Stronicowanie