Komunikaty

Menu rwd

Komunikaty

Stronicowanie

 • Można się kąpać!

  2018.08.14

  W związku z uzyskaniem pozytywnych wyników badań wodny w miejscu okazjonalnie wykorzystywanym do kąpieli na Plaży Miejskiej w Serocku (potwierdzonych orzeczeniem PSSE w Legionowie) informujemy, że w końcu możemy się bezpiecznie kąpać!

 • Zakończono budowę placu zabaw w Stasim Lesie

  2018.08.14

  W dniu 13.08.2018 r. dokonano odbioru technicznego terenu rekreacyjnego w Stasim Lesie. Inwestycja została zrealizowana z inicjatywy sołectwa Stasi Las i na podstawie projektu technicznego opracowanego w poprzednich latach przy udziale mieszkańców,  ze środków tzw. funduszu sołeckiego.
   

 • Bezpłatne seminarium szkoleniowe

  2018.08.13

  Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie zaprasza osoby fizyczne na bezpłatne seminarium szkoleniowe.

 • Nowy samochód dla OSP

  2018.08.13

  W piątek (10.08.2018r.) nastąpiło podpisanie umowy na zakup nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Woli Kiełpińskiej.

 • Rozbudowa SOR Nowodworskiego Centrum Medycznego

  2018.08.10

  Burmistrz Miasta i Gminy Serock przyjął z rąk Wicestarosty Nowodworskiego Pawła Calaka oraz Dyrektora Nowodworskiego Centrum Medycznego Jacka Kacperskiego podziękowania dla Miasta i Gminy Serock za pomoc finansową na realizację projektu "Poprawa efektywności systemu ratownictwa w powiecie nowodworskim poprzez rozbudowę i doposażenie SOR Nowodworskiego Centrum Medycznego".

   

Stronicowanie

Powrót do topu strony