Komunikaty

Menu rwd

Menu podstrona

Komunikaty

Stronicowanie

 • Budowa sieci kanalizacji w ul. Słonecznej w Stasim Lesie

  2019.07.26

  Urząd Miasta i Gminy w Serocku informuje, że rozpoczyna budowę sieci kanalizacji wraz z przyłączami do pierwszej studzienki na działce (licząc od kanału głównego) w ulicy Słonecznej w Stasim Lesie, drogach wewnętrznych nr ew, 194/2, 125/1, 125/4, 154/2, 154/7 obręb 3 przy ulicy Długiej w Borowej Górze.

 • Ogłoszenie dot. inwestycji mieszkaniowych

  2019.07.25

  Ogłoszenie Burmistrza Miasta i Gminy Serock w sprawie ustalenia lokalizacji inwestycji mieszkaniowej w trybie ustawy o ułatwieniach w przygotowaniu i realizacji inwestycji mieszkaniowych oraz inwestycji towarzyszących.

 • Apel do rolników

  2019.07.18

  Apel do rolników o zachowanie zasad bezpieczeństwa podczas żniw.

 • Warsztaty szkutnicze

  2019.07.17

  Warsztaty szkutnicze dla początkujących, pasjonatów dawnej tradycji
  Szkutnik, stolarz cieśla – chciałbyś spróbować swoich sił ?

  Zapraszamy Cię na najbliższe warsztaty, będące cyklem 5 spotkań, każde po 6 godzin.

  W trakcie zapoznasz się nie tylko z historią rybactwa śródlądowego nad Bugiem, ale przede wszystkim z technikami szkutniczymi, wykorzystywanymi przez rzemieślników przy wyrobie tradycyjnych łodzi. Efektem końcowym, będzie zupełnie nowa, lecz wykonana, wspólnymi siłami prowadzących i uczestników łódź pychowa,rzeczna, „na tradycyjną nutę”, która z racji miejsca i sposobu wykonania nazwana będzie „BUŻANKĄ KULIGOWSKĄ”.

  Czytaj więcej TUTAJ.

 • Żołnierze rezerwy otrzymali patenty oficerskie w Centrum

  2019.07.16

  W sobotę, 13 lipca br. w Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki odbyła się uroczystość wręczenia patentów oficerskich żołnierzom rezerwy.
   

Stronicowanie