Rotator zdjęć

Główna treść strony Komunikaty

Komunikaty

Stronicowanie

 • Tymczasowy profil zaufany

  Tymczasowy profil zaufany

  2020.04.24

  Tymczasowy profil zaufany: ważny trzy miesiące, możliwy do założenia online nawet bez konta w banku, weryfikowany poprzez videorozmowę - to nowa e-usługa wdrażana przez Ministerstwo Cyfryzacji.

 • Przyjęcia interesantów w dn. 27 kwietnia

  2020.04.23

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom interesantów informujemy, że uruchomiliśmy możliwość videokonferencji z Burmistrzem Miasta i Gminy Serock, podczas poniedziałkowych przyjęć interesantów.

  Będzie to możliwe poprzez aplikację webex. Link do meetingu  https://meetingsemea14.webex.com/join/burmistrz będzie aktywny w godzinach 12.00 – 15.00. Użytkownicy korzystający z tej formy rozmowy będą zapraszani do rozmowy w kolejności zgłoszeń przez aplikację.

   

 • Fontanna nie zostanie uruchomiona

  2020.04.23

  Informujemy, że w odpowiedzi na apel Głównego Inspektora Sanitarnego, dotyczącego nieuruchamiania fontann, ulicznych instalacji wodnych i innych tego typu obiektów, fontanna na serockim rynku pozostanie niewłączona do odwołania. GIS uzasadnia swa prośbę argumentem, iż aerozol wodno-powietrzny może być dodatkowym nośnikiem dla cząstek wirusa.

 • Urząd realizuje zadania niezbędne

  2020.04.22

  Poprawka wprowadzona do rządowego rozporządzenia dotyczącego częściowego znoszenia ograniczeń związanych z koronawirusem mówi o zwiększeniu z dniem 22 kwietnia 2020 r. ilości zadań, związanych z niezbędną obsługą obywateli w administracji publicznej, w tym administracji samorządowej. Poprawka wprowadzona została w celu ujednolicenia zakresu zadań niezbędnych do wykonywania przez samorządy w skali kraju.

   

 • Konkurs ofert dla organizacji pozarządowych

  2020.04.21

  Na wsparcie realizacji zadania publicznego pt. „wspieranie działań gminy w zakresie bezpieczeństwa osób przebywających na obszarach wodnych”Stronicowanie