Komunikaty

Menu rwd

Komunikaty (widok archiwalny)

Stronicowanie

 • Zaproszenie na szkolenie

  2019.02.05

  Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej przy Stowarzyszeniu BORIS zaprasza na szkolenie „Organizacyjno-prawne aspekty funkcjonowania organizacji pozarządowych jako podmiotów ekonomii społecznej”. Szkolenie zorganizowane zostało z myślą o organizacjach pozarządowych działających na obszarze funkcjonowania Lokalnej Grupy Działania Zalew Zegrzyński oraz osobach zainteresowanych działalnością  w obszarze ekonomii społecznej. 

  Szczegóły w pliku załączonym poniżej. 

 • Od 22 listopada 2018 zostaje wznowiony odbiór odpadów z terenu MiG Serock

  2018.11.21

  Przepraszamy Państwa za utrudnienia

 • INFORMACJA! – WAŻNE dotyczy odbioru odpadów

  2018.11.13

  W związku z zaprzestaniem od dnia 9 listopada 2018 roku realizacji przez Firmę Błysk – Bis Sp. z o.o. umowy na odbiór i zagospodarowanie odpadów z terenu miasta i gminy Serock, informujemy, że wszystkie odpady komunalne nie będą odbierane do odwołania.
  Jednocześnie informujemy, że PSZOK działa według dotychczasowych zasad.
  Przepraszamy za powstałe utrudnienia, które są niezależne od Gminy. W najbliższym czasie poinformujemy kiedy i w jaki sposób zostaną od Państwa odebrane odpady. 
  Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.
  Wszelkie informacje na powyższy temat będą umieszczane na bieżąco na stronie internetowej www.serock.pl
   

 • 12 listopada - zmiana w harmonogramie odbioru odpadów

  2018.11.08

  W związku z ustanowieniem 12 listopada 2018 roku, dniem wolnym od pracy, informujemy, iż trasy odbioru odpadów, przypadające na ten dzień będą realizowane w następujących terminach:

   

 • Naukobus w Popowie Kościelnym

  Naukobus w Popowie Kościelnym

  2018.10.26

  Eksperymenty, nauka i dużo radości
  20 mobilnych stacji badawczych i 3 edukatorów z mnóstwem zagadek naukowych w zanadrzu -   - w tym składzie Centrum Nauki Kopernik jedzie do małych miejscowości w całej Polsce. Udowadnia, że nauka zachwyca, budzi ciekawość, bawi i wciąga
  Do udziału w takiej przygodzie zaprasza w tym roku warszawskie Centrum Nauki Kopernik. Weźmie w niej udział ponad 160 tys. dzieci, rodziców i nauczycieli ze 160 małych miejscowości w całej Polsce. 
  29 i 30 października Naukobus pojawi się w Szkole Podstawowej Milenium w Popowie Kościelnym.

Stronicowanie

Powrót do topu strony