Rotator zdjęć

Główna treść strony Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Konkursy podczas Święta Darów Ziemi 2012

  2012.08.31
  Podczas tegorocznych obchodów Święta Darów Ziemi w Woli Kiełpińskiej 16.09. nie zabraknie rywalizacji z naturą w tle.
 • Uwaga przedsiębiorcy

  2012.08.31
  Przypominamy, że wszelkie czynności związane z wpisem do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG) - prowadzonej przez Ministra Gospodarki są bezpłatne.
 • Porozumienia sierpniowe

  2012.08.31
  Porozumienia sierpniowe były przełomem w procesie odzyskiwania pełnej suwerenności przez Polaków. Poprzedzone strajkami i ludzką determinacją - stały się symbolicznym początkiem ostatniej prostej ku wolności.
 • Innowacja to klucz do sukcesu

  2012.08.30
  Specjaliści z Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie przeprowadzili szkolenie dla nauczycieli i kadry kierowniczej placówek oświatowych z terenu gminy Serock.
 • Przebudowa drogi wraz z budową parkingu w Zegrzu przy ul. Drewnowskiego

  2012.08.29
  Inwestycja jest w trakcie realizacji.Do chwili obecnej rozebrano istniejącą konstrukcję jezdni o nawierzchni betonowej, która była w złym stanie technicznym.
 • Zlot "Banitów Azjatyckich Motocykli"

  2012.08.28
  W dniach 21 - 23 września na terenie gminy Serock odbędzie się impreza sportowo turystyczna "Serockie pożegnanie motocyklowego lata z Banitami Azjatyckich Motocyklistów".
 • Geodezyjna kontrola budynków na posesjach

  2012.08.28
  W związku z licznymi telefonami zaniepokojonych mieszkańców gminy w sprawie wizyt osób kontrolujących ich posesje spieszymy wyjaśnić, że wizyty te mają związek z pracami związanymi z modernizacją ewidencji gruntów i budynków przeprowadzanymi na terenie naszej gminy w ramach programu Urzędu Marszałkowskiego w Warszawie pt.: „Wsparcie prac związanych z przekształceniem ewidencji gruntów i budynków do postaci cyfrowej”.
 • Plac zabaw w Nowej Wsi

  2012.08.28
  W dniu 23 sierpnia 2012 roku odbył się odbiór inwestycji dotyczącej budowy boiska wielofunkcyjnego w miejscowości Nowa Wieś.
 • Bezpłatne porady prawne i obywatelskie w serockim ratuszu

  2012.08.28
  W związku z rozpoczęciem, przez Stowarzyszenie „Mała Ojczyzna” realizacji na terenie powiatu legionowskiego projektu pt. „To i Owo dobrze wiedzieć”, finansowanego ze środków Unii Europejskiej, w budynku Urzędu Miasta i Gminy w Serocku będzie udostępniony punkt konsultacyjny projektu.
 • „Konkursowy ziemniak” w Michałowie-Reginowie

  2012.08.27
  Koło Gospodyń Wiejskich i Kółko Rolnicze w Michałowie-Reginowie oraz Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego przeprowadziły Konkurs na najsmaczniejszą potrawę z ziemniaka...

Stronicowanie