Urząd Miasta i Gminy w Serocku

Wyszukiwarka

Menu

Banery

niepodleglosc

Treść strony

Opieka nad bezdomnymi zwierzętami w 2017 roku

W 2017 roku odławianiem bezdomnych zwierząt będzie zajmowała się firma Blizzard Bartosz Gadziomski, Błędowo 14 a, 05-180 Pomiechówek, w ramach zawartej umowy z gminą.

Odłowione zwierzęta będą trafiały do Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Józefowie, przy ulicy Strużańskiej 15, prowadzonego przez Fundację „Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Józefowie”.
Szczegółowe informacje o psach, które trafiły do schroniska z terenu gminy Serock znajdą  Państwo na stronie www.schroniskojozefow.pl

Kontakt do schroniska:
Adres mailowy: biuro@schroniskojozefow.pl
telefon: Dyrektor Schroniska Bożenna Rajczak: 694 642 098

Poniżej zamieszczamy informacje o psach, które zostały odłowione z terenu gminy Serock. Osoby zainteresowane adopcją któregoś z poniższych psów, prosimy o kontakt bezpośrednio ze schroniskiem dla bezdomnych zwierząt w Józefowie.

 

Psy, które trafiły do schroniska w 2017 r:

Pies został odłowiony w dniu 16 marca 2017 r. Pies błąkał się w miejscowości Bolesławowo. Jest średniego wzrostu, w wieku około 2-3 lat, maści czarnej z białą łapką.

Suczka znaleziona w Skubiance, na ul. Zegrzyńskiej. Została odłowiona do schroniska w dniu 28 lutego 2017 r.

Pies odłowiony z miejscowości Wierzbica- PZW Cicha Zatoka , trafił do Schroniska w dniu 17 stycznia 2017 r. Pies wysokości do kolan, maść czarno-siwa.

Copyright 2009-2017 - Urząd Miasta i Gminy Serock. Wszelkie prawa zastrzeżone.