Urząd Miasta i Gminy w Serocku

Wyszukiwarka

Menu

Banery

niepodleglosc

Nawigacja:

Treść strony

Dofinansowanie zadania pn. ,,Ograniczenie emisji zanieczyszczeń poprzez modernizację kotłowni na terenie Miasta i Gminy Serock”

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej udzielił Miastu i Gminie Serock promesy na dofinansowanie zadania pn. ,,Ograniczenie emisji zanieczyszczeń poprzez modernizację kotłowni na terenie Miasta i Gminy Serock”. Promesa na dofinansowanie zadania w formie dotacji w wysokości do 193 174,55 zł, stanowi do 68% kosztu kwalifikowanego zadania. Do udziału w projekcie przystąpiło 42 właścicieli nieruchomości. W ramach realizacji projektu zakładana jest wymiana 22 starych pieców gazowych na piece gazowe o wyższej sprawności wytwarzania ciepła i niższej emisji spalin, 17 kotłów węglowych na piece gazowe, 2 starych kotłów na biomasę również na kotły na biomasę o wyższej sprawności i 1 wymiana kotła węglowego na kocioł na biomasę.

Kolejnym etapem realizacji zadania będzie przetarg na zakup i dostawę kotłów gazowych o parametrach określonych przez osoby, które złożyły deklaracje.

Więcej informacji w sprawie udziela Referat Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa pod nr tel. /22/ 782-88-39 lub 782-88-40.

  • autor: Referat Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa

Wstecz

Copyright 2009-2017 - Urząd Miasta i Gminy Serock. Wszelkie prawa zastrzeżone.