Rotator zdjęć

Główna treść strony 2017

Konsultacje w toku

Za nami pierwsze z zaplanowanych wydarzeń w ramach prowadzonych konsultacji społecznych nowo tworzonego projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, obejmującego tereny wokół nieczynnego składowiska odpadów w Dębem.  

W środę 6 grudnia odbył się spacer badawczy, w trakcie którego wspólnie z grupą około 20 osób - mieszkańców Dębego, Bolesławowa i Ludwinowa Dębskiego, mieliśmy możliwość wizytowania 6 obiektów zlokalizowanych na terenie objętym zmianą planu.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w tym wydarzeniu, a także przedsiębiorcom, którzy zgodzili się nas w tym dniu gościć na terenie działania swoich firm. Pomimo niesprzyjającej pogody, dzięki Państwa aktywność pozyskaliśmy obszerny materiał, który będzie pomocny w procesie przygotowywania raportu z konsultacji, a także podczas prac nad przyszłym planem.

Już teraz zapraszamy wszystkich zainteresowanych na warsztaty konsultacyjne, które odbędą się 12 grudnia (w tym terminie szczególnie zapraszamy mieszkańców Dębego i Stanisławowa) i 14 grudnia (na to spotkanie szczególnie zapraszamy mieszkańców Ludwinowa Dębskiego, Bolesławowa i Gutów), w siedzibie firmy WIMET, Dębe 83. Początek spotkania punktualnie o godzinie 18.00.

Wszystkich zainteresowanych prowadzonym procesem konsultacyjnym zapraszamy do punktu informacyjnego, w Urzędzie Miasta i Gminy w Serocku, parter, sala ślubów w poniedziałki w godzinach 16-17 oraz w środy w godzinach 15-16. Zapraszamy również do kontaktu, za pośrednictwem poczty elektronicznej konsultacje@serock.pl lub pod numerem telefonu /22/ 782 88 26.

Poniżej przedstawiamy krótką fotorelację z przeprowadzonego spaceru badawczego.

 

wstecz