Urząd Miasta i Gminy w Serocku

Wyszukiwarka

Menu

Nawigacja:

Treść strony

Inwestowanie w oświatę

Rozbudowa Szkoły Podstawowej w Jadwisinie, remont instalacji CO, łazienek, sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Zegrzu, remont zaplecza sportowego w Szkole Podstawowej w Serocku, remont pomieszczeń w Przedszkolu w Zegrzu – to zadania, które gmina zrealizowała w tym roku.
Rozbudowa szkoły w Jadwisinie trwała ponad 2 lata, prace zostały zakończone w tym roku, i od 1 września budynek został oddany do użytkowania. W ramach rozbudowy powstała nowa część przedszkola, ciągi komunikacyjne łączące poszczególne części kompleksu szkolnego, przebudowano i zmodernizowano świetlicę szkolną, toalety szkolne oraz szatnie szkolne. Budynek wyposażony jest w windę. Wartość zadania 2.164.367,00 zł.
 

 

W wakacje został przeprowadzony remont kapitalny w budynku Szkoły Podstawowej w Zegrzu, polegający na wymianie instalacji wodociągowej, sanitarnej i centralnego ogrzewania wraz z remontem 4 łazienek i wymianą podłogi w sali gimnastycznej. Koszt zadania 569.386,00 zł.

 

W Szkole Podstawowej w Serocku wykonano remont zaplecza sportowego sali gimnastycznej; przebudowano pomieszczenia dzięki czemu powstały funkcjonalne łazienki oraz szatnie dla uczniów z nowym wyposażeniem, wyremontowany został także pokój nauczycieli wychowania fizycznego oraz magazynek sprzętu sportowego. Prace obejmowały również remont instalacji wodno – kanalizacyjnej. Koszt zadania 327.858,00 zł. W wakacje wykonano też szereg drobnych remontów typu: adaptacja i malowanie sal lekcyjnych, stołówki szkolnej - za kwotę 30.000,00 zł.
 

 

Remont przeprowadzony w przedszkolu w Zegrzu polegał na wymianie stolarki drzwiowej i podłóg w sali przedszkolnej. Dzięki remontowi wnętrze placówki uzyskało przestronność i estetyczny wygląd. Koszt zadania 35.335,00 zł.

W Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Woli Kiełpińskiej zaaranżowano na nowo i wyremontowano łazienkę przedszkolną. Koszt zadania 14.500,00 zł
W przedszkolu w Serocku – wyremontowano podłogę w sali przedszkolnej za kwotę 7.300,00 zł

Wszystkie główne prace remontowe wykonano w wakacje 2017r.
    
 

 

  • autor: Zespół Obsługi Szkół i Przedszkoli

Wstecz

Copyright 2009-2018 - Urząd Miasta i Gminy Serock. Wszelkie prawa zastrzeżone.